Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

NORDEA GWARANT ? WIG 20 Dynamika II

6 maja 2010

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. wprowadza do sprzedaży kolejny produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika II (ubezpieczenie grupowe na życie i dożycie), podobnie jak pierwsza odsłona produktu, jest oparty o indeks WIG 20. Konstrukcja ubezpieczenia jest bardzo prosta ? Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z tego indeksu.

Indeksy giełdowe, w tym WIG 20, zwyżkują już od połowy lutego 2009 roku. Jednak obecny okres wzrostów trwa stosunkowo krótko, w porównaniu z historycznymi hossami na warszawskiej giełdzie. Jak do tej pory spowodował także stosunkowo niewielki wzrost cen akcji. W ocenie analityków Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie można zatem spodziewać się dalszych wzrostów cen na giełdzie w Warszawie, które potrwają przynajmniej 2 lata. Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika II pozwoli klientom Nordea skorzystać na potencjalnych wzrostach giełdowych.

Nordea Gwarant ? WIG 20 Dynamika II to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 04.05.2010 r. do 09.07.2012 r.) dający inwestorom 95% gwarancję zainwestowanego kapitału (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji, a więc jeśli nie wycofają środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia grupowego zawartej na czas określony zgodnie z OWU). Konstrukcja produktu jest bardzo prosta ? Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z indeksu WIG 20. Co więcej, z Nordea Gwarant ? WIG 20 Dynamika Klient nie ponosi żadnych opłat wstępnych. Nie ma podatku od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn.
www.nordeapolska.pl
logo_Nordea

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :