Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet ? nowy produkt strukturyzowany w Nordea

11 stycznia 2011

Oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie.
Od 10 stycznia 2011 r. do oferty Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Nordea Bank Polska S.A. wchodzi nowy produkt strukturyzowany oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie.


Konstrukcja Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet  jest oparta na cenach czterech wybranych przez analityków Nordea surowców. Kawa, bawełna, cukier i kukurydza to produkty, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Jednocześnie z powodu słabych zbiorów w roku ubiegłym, obecnie ich zapasy są niewielkie, co pozwala prognozować dalsze wzrosty w 2011 roku. Jeśli ceny bawełny, kawy, cukru i kukurydzy wzrosną lub utrzymają się na tym samym poziomie, Klienci, którzy zainwestują w Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet, mogą liczyć na wysokie zyski.

Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet, to produkt dostępnych w dwóch wersjach: z  98% lub 100% gwarancją zainwestowanego kapitału (pod warunkiem nie wycofania środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia zawartej na czas określony).

Zysk z Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet ma postać kuponu. Na koniec umowy ubezpieczenia klient może otrzymać aż 4 kupony. Aby kupon został naliczony, wystarczy, aby w dniach  25.05, 25.08, 25.11.2011 roku i 27.02.2012 roku ceny kawy, cukru, bawełny i kukurydzy były równe lub wyższe od ich wartości początkowej. Ponadto, dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, Klient korzysta ze zwolnienia z podatku spadkowego i podatku od zysków kapitałowych.

Nordea Gwarant ? Surowcowy Kwartet jest dostępny we wszystkich oddziałach Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., a także w oddziałach Nordea Bank Polska S.A. do 4 lutego 2011 r.

www.nordeapolska.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :