Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka ? nowy produkt strukturyzowany

11 października 2010

Od 11 października 2010 r. do oferty Nordea wchodzi nowy produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Konstrukcja Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka jest oparta na 6 walutach: dolarze australijskim, brazylijskim realu, dolarze kanadyjskim, koronie norweskiej, rosyjskim rublu, południowoafrykańskim randzie. Kraje, w których obowiązują te waluty, są światowymi liderami w wydobyciu i eksporcie surowców naturalnych. Rosnące ceny surowców pozytywnie wpływają na bilans handlowy oraz umacniają wymienione waluty.

Po kryzysie roku 2008 większość z wymienionych walut  osiągała znaczące wzrosty ? przewyższające dynamikę wzrostu wartości euro. Zgodnie z prognozami Międzynarodowego Funduszu Walutowego gospodarki wybranych krajów najpewniej w dalszym ciągu będą rozwijały się szybciej od strefy euro. Przy takim rozwoju sytuacji na rynku walutowym, Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka pozwoli klientom na osiągnięcie znaczących zysków. Co więcej, dla kalkulacji premii w produkcie Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka zostaną uwzględnione trzy waluty, które osiągną największy wzrost względem euro. Potencjał zysku z ubezpieczenia Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka jest nieograniczony i zależy wyłącznie od zmian wartości walut w stosunku do euro.

Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 7.10.2010 do 17.12.2012 r.) dający inwestorom 98% gwarancję zainwestowanego kapitału oraz szansę na atrakcyjny zysk. Ponadto dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, Klient korzysta ze zwolnienia z podatków spadkowego i od zysków kapitałowych.
Nordea Gwarant ? Pierwsza Trójka jest dostępny we wszystkich oddziałach Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., a także w oddziałach Nordea Bank Polska S.A.

www.nordeapolska.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :