Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

NORDEA GWARANT ? Europejskie Giganty, Nowy, dwuletni produkt strukturyzowany w ofercie Nordea

10 czerwca 2010

Zbliża się lato, a wraz z nim wzrost zapotrzebowania na usługi trzech firm, na których akcjach opiera się  kolejny produkt strukturyzowany w ofercie Nordea Polska TUnŻ. Nestlé, Carlsberg i Telefonica to światowe marki o ugruntowanej pozycji. Z ich produktów korzystają miliony ludzi na całym świecie. Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty, to niepowtarzalna okazja, aby zarabiać na jednocześnie na akcjach 3 korporacji dostarczających produkty używane przez wszystkich!


Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty (oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie) to ubezpieczenie  powiązane z cenami trzech europejskich koncernów z branży spożywczej (Nestlé), browarniczej (Carlsberg) i telekomunikacyjnej (Telefonica).  Wybór spółek nie był przypadkowy. Carlsberg to czwarty największy producent piwa na świecie. Prowadzi działalność w Europie (90%) oraz Azji (10%), jest liderem rynku piwa Europy Środkowo-Wschodniej (43%). Nestlé jest największym producentem żywności na świecie. Prowadzi działalność w Europie (25%), Ameryce Północnej (30%) oraz na rynkach wschodzących (29%). Ostatnia spółka z koszyka Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty to Telefonica – trzecia największa firma telekomunikacyjna na świecie. Jest jednym z największych graczy na rynku Ameryki Łacińskiej a od 2006 roku (po przejęciu spółki O2) jest liderem dwóch kluczowych rynków w Europie- niemieckiego i brytyjskiego. Uzyskuje ? przychodów na dostarczaniu usług telefonii mobilnej (komórkowej). Silna pozycja rynkowa tych spółek, a także bardzo dobre perspektywy wzrostu, potwierdzają szacunki analityków Nordea, że w najbliższym czasie ceny ich akcji będą wyższe. Oznacza to szansę na wysokie zyski z Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty.

Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 07.06.2010 r. do 13.08.2012 r.) dający inwestorom 98% gwarancję zainwestowanego kapitału (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji, a więc jeśli klient nie wycofa środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia grupowego zawartej na czas określony zgodnie z OWU). Zysk z Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty ma postać kuponu. Jego wysokość będzie ustalona po okresie subskrypcji ? będzie to wartość z przedziału od 7,5% do 15% (dokładna wartość kuponu zostanie ustalona najpóźniej w dniu 27.07.2010 roku). Wartość kuponu zależy od zmian cen akcji spółek Carlsberg, Nestlé i Telefonica. Na koniec inwestycji Klient może dostać maksymalnie 2 kupony. Wystarczy, by ceny wymienionych  akcji utrzymały się na poziomie z początku inwestycji, aby kupon został naliczony.
Co więcej, z Nordea Gwarant ? Europejskie Giganty Klient nie ponosi żadnych opłat wstępnych. Nie ma podatku od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn.

www.nordeapolska.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :