Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nawet 500 zł za polecenie Allianz Banku

9 lipca 2010

Allianz Bank uruchomił program rekomendacyjny dla swoich obecnych i przyszłych klientów. Teraz za polecenie znajomym konta w Allianz Banku można otrzymać nawet 500 zł premii.

Wiele osób decyzję o wyborze banku podejmuje na podstawie pozytywnych doświadczeń i rekomendacji swoich przyjaciół. Dlatego teraz każdy z klientów Allianz Banku może polecać konto i dodatkowo otrzymywać za to premię pieniężną.


Zasady programu są proste. Wystarczy wypełnić druk zaproszenia do otwarcia konta wpisując swoje dane oraz dane osoby zapraszanej. Druk zaproszenia można odebrać w placówce banku, można je też samodzielnie wydrukować ze strony internetowej banku. Zapraszaną osobę wraz z wypełnionym zaproszeniem należy następnie skierować do najbliższego oddziału Allianz Banku.

Po otwarciu przez osobę zapraszaną konta osobistego i pierwszym jego zasileniu, na rachunki obu osób bank przeleje po 50 zł. W ten sposób można polecić do 10 osób, dzięki czemu wysokość premii za skuteczne rekomendacje może wynieść nawet 500 zł. Osoby, które nie są jeszcze klientami Allianz Banku, mogą otworzyć rachunek i również otrzymywać premię za polecanie banku.

Bank przygotował także dodatkowe nagrody dla swoich klientów. Jeżeli osoba zapraszająca lub korzystająca z polecenia skorzysta jednocześnie z linii kredytowej, karty kredytowej lub kredytu gotówkowego, otrzyma odtwarzacz Apple iPod.

W Allianz Banku klienci mogą wybrać konto odpowiednie do swoich potrzeb – od prostych rachunków bez opłat za prowadzenie aż do kont dla osób o wysokich wymaganiach. Stały dostęp do rachunku zapewnia sieć oddziałów banku, telefoniczne Centrum Obsługi Klienta oraz system bankowości internetowej Allianz24. Klienci mogą też skorzystać z powiązanych z kontem usług – konta oszczędnościowego, linii kredytowej oraz usługi Pensja na Gwarancji zapewniającej wypłatę środków w przypadku utraty pracy.

Program rekomendacyjny potrwa do końca września.

www.allianz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :