Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

mPYKACZ: zbliżeniowa karta-brelok MasterCard w ofercie mBanku

3 grudnia 2010

Najnowszym elementem oferty kart debetowych mBanku jest limitowana edycja karty MasterCard Debit, która przybrała formę wyposażonego w technologię zbliżeniową PayPass? breloka. Z okazji 10. urodzin, bank przygotował także konkurs, w którym Klienci będą mogli wygrać kartę.

mPYKACZ to kolejna propozycja poszerzająca portfel produktowy banku. Jest to karta debetowa połączona z eKONTEM i stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty produktów wyposażonych w technologię zbliżeniową Przeznaczona jest do dokonywania mikropłatności w technologii zbliżeniowej, czyli bez potrzeby potwierdzania transakcji kodem PIN. Karta wydawana będzie na okres 3 lat, a Klient będzie z niej mógł korzystać bezpłatnie, po uiszczeniu jednorazowej opłaty za wydanie w wysokości 39 zł.  


Brelok zbliżeniowy to także kolejny element obchodów dziesięciolecia mBanku. Przygotowano konkurs dla Klientów, w którym mogą oni wygrać praktyczny gadżet z limitowanej edycji.

W ramach konkursu wydanego bezpłatnie mPYKACZA zdobędzie 7 tys. Klientów, którzy dokonają największej liczby transakcji bezgotówkowych kartami mBanku. Oznacza to, że nagrody nie będą losowane wśród uczestników konkursu, ale przyznawane w zależności od sumy zebranych punktów.

Zgodnie z zasadami konkursu, każda płatność bezgotówkowa, dokonana między 1 grudnia br. a 31 stycznia 2011 r., o wartości wyższej niż 5 zł zamieniana jest na 1 punkt, każda płatność zbliżeniowa ? 2 punkty.  

W konkursie udział biorą transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkimi kartami mBanku, a więc nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa czy kredytowa a także czy jest to karta Visa czy MasterCard.

Obecny konkurs nawiązuje do popularnej Kartomanii mBanku – loterii, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów. Łącznie w dwóch poprzednich edycjach zarejestrowało się ponad 200 tys. osób, które zwiększyły swoją aktywność w dokonywaniu płatności bezgotówkowych średnio o kilkanaście procent.

Klienci mBanku to osoby, które chętnie testują nowe rozwiązania technologiczne. Należą także do grona najbardziej zaawansowanych użytkowników kart debetowych i kredytowych w Polsce ? mówi Adam Miziołek, naczelnik wydziału produktów podstawowych w mBanku. Dlatego postawiliśmy na taki rodzaj gratyfikacji w najnowszym konkursie promującym ideę rozwoju rynku płatności zbliżeniowych w kraju ? dodaje Miziołek.

mPYKACZ z technologią MasterCard PayPass to znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza alternatywa dla gotówki. Wierzę, że to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na skrócenie czasu transakcji, będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród obecnych i potencjalnych Klientów mBanku. Mam nadzieję, że korzystając z mPYKACZY w trakcie  codziennych zakupów, przyłączą się oni do naszej koalicji na rzecz walki z gotówką ? mówi Krzysztof Drzyzga, new business development manager oddziału MasterCard Europe w Polsce.    

www.mBank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :