Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Meritum Bank oferuje o 10% wyższe odsetki z lokaty w ramach nowej promocji

31 stycznia 2010

Meritum Bank przygotował specjalną ofertę depozytową dla osób, które wraz z założeniem lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek zdecydują się również na otworzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Każdy Klient, który razem z lokatą założy MeritumKonto Zarabiające otrzyma o 10% wyższe odsetki z lokaty.

Nominalne oprocentowanie lokat ?Meritum Zysku? z dzienną kapitalizacją odsetek wynosi obecnie odpowiednio 5,15%, 5,20% i 5,25% dla lokat z 5., 6. i 12. miesięcznym okresem deponowania. Efektywne oprocentowanie jest wyższe, dzięki codziennemu naliczaniu i kapitalizowaniu odsetek. Dodatkowo, z uwagi na fakt, iż dzienna wysokość odsetek nie przekracza kwoty 2,49 zł, zgodnie z regulacjami ordynacji podatkowej, od lokat nie jest odprowadzany podatek od dochodów kapitałowych, co pozwala porównywać te lokaty ze standardowymi lokatami oprocentowanymi na poziomie 6,43%, 6,50% i 6,65%. Dzięki udziałowi w promocji Klient zarobi jeszcze więcej. Wystarczy po otwarciu lokaty założyć MeritumKonto Zarabiające. Kolejną korzyścią jest fakt, że dodatkowe odsetki w ramach promocji zostaną przekazane od razu, w formie wpłaty na nowo założone konto.

Lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek dostępne są w wygodnym, w 100% internetowym procesie. Chcąc założyć lokatę, Klient wypełnia formularz dyspozycji, znajdujący się na stronie www.meritumbank.pl. Następnie otrzymuje e-mail potwierdzający złożenie dyspozycji wraz z numerem rachunku lokaty, na który powinien przelać środki. Dokonanie przelewu decyduje o terminie rozpoczęcia lokaty. Po wpłynięciu środków do Banku Klient otrzymuje podpisany elektronicznie e-mail z potwierdzeniem założenia lokaty. W przypadku udziału w promocji, po upływie terminu deponowania środki wraz z odsetkami są przelewane na MeritumKonto Zarabiające.

MeritumKonto Zarabiające jest połączeniem rachunku rozliczeniowego z rachunkiem oszczędnościowym. Założenie i prowadzenie konta, jak również  przelewy internetowe są bezpłatne. Dodatkowo, środki na rachunku są oprocentowane aż 5,5% w skali roku dla kwot powyżej 10 tys. PLN. Zakładając rachunek Klient otrzymuje pełną funkcjonalność e-bankingu, w ramach którego już niebawem dostępne będzie specjalne narzędzie do zarządzania domowym budżetem ? Meritum Planer. Dodatkową korzyścią jest fakt, iż w ramach e-bankingu Klient ma podgląd do wszystkich lokat dotychczas założonych w Banku.

Chcąc skorzystać z promocji Klient powinien w okresie jej trwania, tj. do 30 kwietnia br. założyć dowolną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek oraz otworzyć MeritumKonto Zarabiające, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.promocja.meritumbank.pl.

www.meritumbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :