Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Maximus Kredyt Banku

4 stycznia 2011

Kredyt Bank wprowadził nowe Konto Oszczędnościowe Maximus. Jest ono dedykowane zamożnym klientom, którym bank proponuje oprocentowanie aż do 5,2%.

Po lokatach z dzienną kapitalizacją i lokatach strukturyzowanych Kredyt Bank przygotował kolejną nowość dla klientów preferujących depozyty. Nowe konto oszczędnościowe Maximus jest ofertą dopasowaną do oczekiwań zamożnych klientów. Oprocentowanie wynosi 4,6% w skali roku dla kwot od 100 tys. zł, dodatkowy bonus w wysokości 0,6 % w skali roku jest wypłacany za utrzymywanie przez pół roku zadeklarowanego przez klienta salda.

Wysokość salda do utrzymania jest określana przez klienta podczas zakładania rachunku, przy czym istnieje możliwość zmiany deklaracji w pierwszym miesiącu.

– Wbrew pozorom to nie jest 6 miesięczna lokata. Klient ma pełną swobodę w dostępie do środków – tak jak w koncie oszczędnościowym może wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie bez utraty bardzo wysokiego oprocentowania. Aby otrzymać bonus nie trzeba także utrzymywać zadeklarowanej kwoty przez całe 6 miesięcy. Wystarczy, że średniomiesięczne saldo w ciągu miesiąca będzie ją zapewniało. – powiedział Dawid Lach z Departamentu Bankowości Detalicznej w Kredyt Banku.

Takie rozwiązanie zapewnia dużą swobodę w dysponowaniu środkami, pozwala dopasować okresy oszczędzania do przepływów finansowych klienta, co jest istotne dla tej grupy. Jednocześnie dodatkowe oprocentowanie jest dla klientów nagrodą za lojalność, zachęca do pozostawienia środków w Kredyt Banku.

Konto prowadzone jest bezpłatnie, Bank nie pobiera prowizji za pierwszą wypłatę w miesiącu.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :