Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Mariaż komórki z bankomatem Euronetu

12 sierpnia 2011

Można już wypłacać pieniądze ze SkyCash (system płatności przez telefon komórkowy) bez użycia karty w  bankomatach sieci Euronet na terenie Polski. Z rozwiązania mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do Internetu.

Środki zgromadzone lub przesłane przez SkyCash można wypłacać w dowolnym bankomacie sieci Euronet na terenie całej Polski. Wypłaty dokonuje się bez użycia karty bankomatowej. Nadawca i odbiorca transferu nie muszą mieć nawet konta w banku. Jedynym warunkiem jest dysponowanie telefonem komórkowym z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash.

? Do transakcji nie potrzeba karty bankomatowej, wystarczy zainstalowana w komórce darmowa aplikacja SkyCash. ? powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland SA. ? Zaletą rozwiązania jest intuicyjność i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa ? dodaje Mazurkiewicz.

? Współpraca ze SkyCash jest kolejnym elementem realizowanej przez nas strategii biznesowej, zgodnie z którą bankomaty to wielofunkcyjne urządzenia, gdzie użytkownik może już dzisiaj wypłacić gotówkę bez użycia karty bankomatowej ? powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager w Bankomat24/Euronet.

Pieniądze w SkyCash przesyłane są natychmiast, niezależnie od pory czy dnia tygodnia, co stanowi znaczącą przewagę w stosunku do zwykłych przelewów bankowych. Proces wypłaty gotówki z bankomatu Euronetu jest szybki i intuicyjny. Należy wybrać opcję wypłaty bez karty SkyCash, wygenerować w telefonie jednorazowy kod wypłaty oraz w wybranym bankomacie wpisać kod i kwotę wypłaty. Odbiór pieniędzy użytkownik zatwierdza indywidualnym PIN-em, którym potwierdza transakcje w SkyCash. Możliwość natychmiastowego przelewu pieniędzy pomiędzy telefonami komórkowymi i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie całej Polski to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesu. Zainteresowane nim mogą być handel i usługi, w tym aukcje internetowe, organizatorzy konkursów, loterii i programów lojalnościowych, ze względu na szybkość i niezawodność dystrybucji gotówki.

? Bankomaty Euronetu już od dawna oferują cały szereg usług, oprócz typowej wypłaty pieniędzy kartą ? powiedział Bartosz Olszewski, Sales Manager w Bankomat24/Euronet. ? W krajach europejskich, będącymi liderami tego trendu, w bankomatach można zrealizować blisko 70 różnych usług finansowych, podczas gdy w Polsce zaledwie kilka. Liczymy, że tak intuicyjne rozwiązanie jak SkyCash będzie zachęcać Polaków do odkrywania możliwości oferowanych przez bankomaty ? dodaje Olszewski.

Zobacz film prezentujący korzystanie z usługi:

Kliknij: Pełna instrukcja wypłaty środków z bankomatów sieci Euronet:

O SkyCash
SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Stosowany jest do kupowania biletów komunikacji miejskiej, doładowania telefonów na kartę, kupowania gier i treści elektronicznych na stronach SkyPlay.pl, Mobila.pl, czy Wprost24.pl, a także do rozliczeń pomiędzy znajomymi, płatności w punktach usługowych, np. w kawiarni, restauracji czy taksówce. Do SkyCash można zaprosić posiadacza każdego spośród 40 mln numerów telefonów komórkowych zarejestrowanych w Polsce. W tym roku SkyCash zdobył prestiżowe wyróżnienie w kategorii ?Innowacyjny Start-Up / Technostarter?, w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Główne zastosowania SkyCash:
płatności pomiędzy użytkownikami
płatności w Internecie
płatności za towary i usługi
płatność za treści elektroniczne
bilety komunikacji miejskiej
opłata za parkowanie
alternatywa dla Premium SMS
doładowania telefonów na kartę.

Więcej informacji: www.skycash.com, www.facebook.com/skycash

O Bankomat24/Euronet Sp. z o.o.

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. jest w całości własnością Euronet Worldwide, Inc. (kod NASDAQ: EEFT), lidera branży obsługi bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela i operatora największej niezależnej sieci bankomatów w Europie Środkowej
i Wschodniej. Euronet oferuje bankomaty, wpłatomaty oraz terminale POS do obsługi transakcji instytucjom finansowym, handlowi detalicznemu, usługodawcom oraz klientom indywidualnym. Euronet tworzy największą w Polsce niezależną sieć bankomatów, a w 2010 roku, uruchomił pierwszą niezależną sieć wpłatomatów. Liczba operacji dokonywanych
co miesiąc w sieci bankomatów Euronetu stanowi około 25% wszystkich operacji bankomatowych w Polsce. Polski oddział Euronetu działa od 1995 roku i zatrudnia ponad 120 osób. Euronet w Polsce oferuje w ramach sieci usługi RIA Financial Services i epay. RIA obsługuje międzynarodowe przekazy pieniężne oraz umożliwia wypłaty z bankomatów bez użycia karty, natomiast epay jest liderem dystrybucji doładowań telefonów na kartę i innych produktów przedpłacanych, które można nabyć w bankomatach i punktach sprzedaży
w całym kraju. 

Więcej informacji: www.euronetpolska.pl i www.facebook.com/euronetpolska.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :