Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Lokata z kapitalizacją dzienną w Alior Banku

10 maja 2010

Alior Bank oferuje nową, 2-letnią lokatę z kapitalizacją dzienną, o stałym oprocentowaniu 5% w skali roku. Odsetki codziennie powiększają kapitał lokaty, co znacznie zwiększa jej atrakcyjność. Minimalna kwota lokaty wynosi 1.000 złotych.


Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek oprocentowanie efektywne lokaty wynosi 5,26% w skali roku, a dla lokat do kwoty około 16.480 zł, ze względu na brak podatku Belki, kwota odsetek wyniesie tyle, co dla tradycyjnej lokaty oprocentowanej 6,49% w skali roku. Co istotne Lokatę można zerwać w każdym momencie, wówczas Alior Bank zwróci Klientowi połowę naliczonych odsetek.

Aby założyć Lokatę wystarczy 1000 złotych. Można ją otworzyć w dowolnym oddziale Banku, przez Internet lub telefonicznie. Warunkiem zawarcia umowy lokaty jest wskazanie numeru rachunku ROR w PLN, prowadzonego przez Alior Bank, którego Klient jest posiadaczem lub pełnomocnikiem.

Osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku ROR w Alior Banku, a chciałyby skorzystać z nowej oferty, mogą w prosty sposób – bez wychodzenia z domu – przez Internet i za pomocą kuriera założyć rachunek osobisty w Alior Banku lub podpisać umowę ramową bezpośrednio w jednym z oddziałów Banku.

Więcej szczegółów na temat lokaty z kapitalizacją dzienną znajdą Państwo na stronie internetowej
Alior Banku pod adresem www.aliorbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :