Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Lokata terminowa 9+9 od PKO BP

28 marca 2010

Od 22 marca oferta depozytowa PKO Banku Polskiego wzbogaciła się o nowy produkt ? lokatę terminową 9+9 o stałym oprocentowaniu.

Lokata terminowa 9+9, podobnie jak oferowane już przez PKO Bank Polski lokaty terminowe 3+3 i 6+6, wyróżnia się specyfiką funkcjonowania spośród innych dostępnych na rynku lokat terminowych. Różnica polega na tym, że w przypadku wymienionych lokat to posiadacz decyduje o okresie oszczędzania. Klient ma aż 9 miesięcy na podjęcie decyzji czy chce oszczędzać przez okres 9 czy też 18 miesięcy. Po upływie pierwszych 9 miesięcy trwania lokaty Klient nabywa prawa do odsetek, które są naliczane do zakończenia okresu umownego.

Minimalna wpłata na lokatę wynosi 1 000 zł. Istotną korzyścią dla Klienta jest też możliwość wycofania części środków przed terminem zapadalności lokaty. Po dokonaniu częściowej wypłaty na rachunku powinna pozostać kwota nie mniejsza niż 1 000 zł. W ciągu całego okresu trwania lokaty, jej posiadacz może dokonać całkowitej wypłaty ? do wysokości środków zgromadzonych na rachunku lokaty.

lokata9-9

Lokata terminowa 9+9 dostępna jest w placówkach PKO Banku Polskiego. Wniosek o jej otwarcie można złożyć także za pośrednictwem serwisu internetowego www.pkobp.pl a osoby korzystające z elektronicznego dostępu do rachunku (iPKO) mogą założyć lokatę za jego pośrednictwem.

www.pkobp.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :