Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Lato czeka czyli BNP Paribas pomaga sfinansować wakacje

5 lipca 2011

Odpoczynek to nie luksus, ale obowiązek, niezbędny, by naładować akumulatory na następne miesiące pracy czy nauki. W tym sezonie przedurlopowy stres (skąd wziąć pieniądze na wymarzone wakacje?) łagodzi nowy produkt w ofercie banków ? nieoprocentowana pożyczka.

Urlop na kredyt? Żadna przyjemność. Rzeczywiście, świadomość, że odpoczynek jest okupiony niemałymi odsetkami, nie sprzyja relaksowi i ładowaniu akumulatorów. Lato sprzyja także realizacji innych planów, na które w ciągu roku nie ma czasu ? remont mieszkania, kurs angielskiego, wymianę sprzętu RTV. Tylko skąd wziąć na to środki? Takich dylematów nie mają osoby, które skorzystały z nieoprocentowanej pożyczki.

Darmową pożyczkę można znaleźć w ofercie kilku banków, najczęściej jednak jest ona obwarowana limitem nieoprocentowanych dni w miesiącu ? siedmiu, jak to jest w przypadku Lukas Banku, Millennium czy Citibanku (na podstawie: Open Finance, 21.06.2011, Samozarabiający kredyt) bądź kwotą pożyczki (maksimum 1000 zł, jak w Raiffeisen Banku). Na więcej mogą liczyć klienci BNP Paribas Polska, którzy skorzystają z oferty powitalnej, przygotowanej w związku z zakończeniem procesu zmian wizerunkowych. Od maja 2011 roku wszystkie placówki, usługi, rozwiązania finansowe łączy wspólne logo BNP Paribas.

Klienci, którzy zdecydują się otworzyć i aktywnie korzystać z konta (M, L lub XL), mogą otrzymać darmową Pożyczkę Witalną w wysokości jednomiesięcznej pensji (maksimum 7,5 tys. zł). Darmowa pożyczka to dobra alternatywa dla kredytu ratalnego; można ją przeznaczyć na dowolny cel. Dostając od banku pożyczkę o maksymalnej wartości 7,5 tys. zł netto, klienci nie zapłacą prowizji i nie poniosą kosztów jej oprocentowania. Na jej spłatę BNP Paribas daje klientom dwa lata.

W skład powitalnego pakietu BNP Paribas ? obok pensji w formie bezkosztowej pożyczki ? wchodzi konto oszczędnościowe. W najnowszym rankingu kont oszczędnościowych przygotowanym przez serwis TotalMoney.pl prowadzi Konto Więcej Oszczędnościowe BNP Paribas, z oprocentowaniem 5,8% (z dzienną kapitalizacją odsetek, dla kwoty do 15 tys. zł). Aby założyć jedno konto oszczędnościowe i nie ponosić opłat za jego prowadzenie, klient powinien posiadać konto osobiste z pakietem M. Posiadacze pakietów L i XL nie zapłacą za prowadzenie dwóch kont oszczędnościowych. W każdym przypadku klienci mogą korzystać
z bezpłatnych, nielimitowanych wypłat z konta oszczędnościowego

W pakiecie klient otrzymuje również konto w rozmiarze M, L lub XL. Jeszcze kilka lat temu panowała moda na proste konta, dziś Polacy doceniają komfort pakietów assistance. Znajdą je już w ponad połowie banków w Polsce, ale? diabeł, jak zwykle, tkwi w szczegółach. Warto zwracać baczną uwagę na zakres oferowanych usług. Przykładowo, assistance samochodowy praktycznie nie zdarza się w podstawowych, tańszych pakietach. W BNP Paribas na pomoc w niespodziewanych zdarzeniach na krajowych drogach mogą liczyć już właściciele kont M (opłata za pakiet 6,5 zł miesięcznie plus 1 zł za kartę debetową). Osoby, które szanują swój czas, docenią usługi concierge, oferowane już w pakiecie L (opłata za pakiet 15 zł miesięcznie).

Szukasz atrakcyjnego kredytu – sprawdź w porównywarce i wybierz najlepszą ofertę

Wygodne, funkcjonalne konto osobiste, atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe i tani kredyt gotówkowy ? to żelazny zestaw, którego poszukują klienci usług bankowych. Praktycznie nie zdarza się, by udało się je znaleźć pod szyldem jednego banku.

www.bnpparibas.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :