Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt on-line w 15 minut w Multibanku

2 sierpnia 2010

Po zalogowaniu do systemu transakcyjnego aktywni klienci MuliBanku poznają kwotę, jaką bank może im pożyczyć, nawet w ciągu 15 minut. MultiBank wprowadził nowy proces obsługi aktywnych klientów. Na podstawie dotychczasowej historii współpracy zaoferuje im limit kredytowy w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego.

Proponowana przez bank kwota widoczna jest po zalogowaniu do systemu transakcyjnego, pod nazwą ?Oferta dla Ciebie?. Wysokość limitu aktualizowana jest na bieżąco, na podstawie aktywności klienta.

W optymalnych warunkach, aby skorzystać z oferty wystarczy 15 minut. Tak szybko limit może dostać osoba posiadająca podpisaną Umowę Ramową i wnioskująca o kredyt gotówkowy w dni robocze.

– ?Oferta dla Ciebie? realizuje strategię cross sellingu MultiBanku. To także forma docenienia lojalności naszych dotychczasowych klientów. Dzięki indywidualnemu limitowi zyskają oni szybki i prosty dostęp do pieniędzy. Cała procedura kredytowa może przebiegać on-line. Aby pożyczyć pieniądze klient nie musi nawet wychodzić z domu. ? mówi Grażyna Zawisza, Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku.  

Informacje dodatkowe:

Aby skorzystać z oferty klient powinien wypełnić wniosek kredytowy na uproszczonym formularzu on-line. Decyzja zostanie podjęta przez bank w ciągu kilku minut. Jeśli klient podpisał wcześniej Umowę Ramową proces kredytowy finalizuje jednym kliknięciem w serwisie transakcyjnym. A pieniądze w ramach kredytu gotówkowego przelewane są na jego konto w ciągu kilku minut. W pozostałych przypadkach, w celu podpisania umowy bank zaproponuje wizytę w Centrum Usług Finansowych lub prześle dokumenty za pośrednictwem kuriera.

Zalety ?Oferty dla Ciebie?:

* Oferta proponowana jest automatycznie ? klient nie musi o nią wnioskować. Limit oferowany jest na podstawie dotychczasowych relacji z bankiem.
* Sprawny dostęp do kredytu – sposób wnioskowania o kredyt został uproszczony, a decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu kliku minut. Jeśli klient ma podpisaną Umowę Ramową cały proces przebiega on-line, bez konieczności podpisywania jakichkolwiek dokumentów.
* Klient sam ustala z jakiego rodzaju kredytu chce skorzystać ? pieniądze może pożyczyć w formie kredytu gotówkowego, karty kredytowej lub kredytu odnawialnego.
* Oferta aktualizowana jest na bieżąco ? na podstawie obecnej aktywności klienta.

Umowa Ramowa:
Umowa Ramowa to umowa o świadczenie usług bankowych. Zawierana  jest  jednorazowo z  klientem w placówce MultiBanku bądź  korespondencyjnie.  Umożliwia korzystanie z wybranych rachunków, produktów kredytowych i depozytowych bez konieczności zawierania dodatkowych umów.

www.multibank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :