Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt na świąteczne wydatki

3 grudnia 2010

Klienci MultiBanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty bezprowizyjnego kredytu gotówkowego oraz kredytu odnawialnego, z niższym nawet o 7 p.p. oprocentowaniem.    

Klientom, którzy w okresie świątecznym zdecydują się skorzystać z kredytu odnawialnego lub gotówkowego, MultiBank zaproponuje specjalne warunki jego udzielenia.

W przypadku kredytu odnawialnego promocja obowiązuje do 31 stycznia 2011 r. i dotyczy wysokości oprocentowania kredytu w pierwszym roku od jego uruchomienia.


– Dla klientów posiadających rachunek Aquarius oprocentowanie będzie niższe od dotychczasowego o blisko 7 proc. i wyniesie 6,99 proc., a dla właścicieli standardowych rachunków obniżone zostanie o ok. 6 proc. (obecnie 8,99 proc. ? wcześniej 14,75 proc.) ? mówi Sebastian Wasiak, menadżer wydziału kredytów niehipotecznych MultiBanku.   

Natomiast klienci zainteresowani pożyczką mogą ją uzyskać bezprowizyjnie, dzięki wykupieniu do niej ubezpieczenia.

– Osoby, które do 24 grudnia br. zawnioskują o kredyt gotówkowy wraz z ubezpieczeniem ?Pakiet MultiBezpieczny?, nie zapłacą prowizji od jego udzielenia. Co więcej zakup polisy gwarantuje też niższe o 1,5 p.p. oprocentowanie kredytu ? mówi Sebastian Wasiak. ? W rzeczywistości oznacza to, że klient dostaje kredyt z ubezpieczeniem w cenie niższej od standardowej pożyczki bez polisy ? dodaje Wasiak.

Kredyt na preferencyjnych warunkach dostępny jest dla wszystkich nowych oraz obecnych klientów banku (promocja nie dotyczy jedynie podwyższeń limitu uruchomionego już kredytu odnawialnego). Wnioskować o niego można za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, multilinii oraz w dowolnej placówce MultiBanku. Natomiast osoby posiadające wystawione w serwisie transakcyjnym limity kredytowe (w ramach ?Oferty dla Ciebie?), mogą je sprawnie uruchomić wypełniając krótki wniosek on-line. W optymalnych warunkach pieniądze z pożyczki przelane zostaną na rachunek klienta nawet w ciągu 15 minut, a kredyt odnawialny uruchomiony zostanie w ciągu jednego dnia roboczego.

Informacje dodatkowe:

Kredyt odnawialny daje możliwość swobodnego dysponowania pieniędzmi przyznanymi przez bank, bez konieczności podawania celu na jaki są przeznaczone. Uruchamiając go klient może sam zadecydować kiedy i w jakiej kwocie z niego skorzysta. Otrzymane pieniądze zawsze dostępne są na koncie, powiększając w ten sposób saldo rachunku klienta. Ponadto każdy wpływ na konto zmniejsza wysokość zadłużenia i pozwala na ponowne dysponowanie środkami. Co więcej bank nalicza odsetki jedynie od kwoty wykorzystanej w danym miesiącu.


www.multibank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :