Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt gotówkowy z obniżoną prowizją w Banku BGŻ

19 marca 2010

W Banku BGŻ  twa promocja kredytu gotówkowego. Oferta dotyczy osób, które do końca maja złożą wniosek o jego udzielenie przez Internet lub telefon.

Do końca maja wszyscy  klienci, którzy złożą wniosek o kredyt gotówkowy za pośrednictwem kanałów elektronicznych zapłacą tylko połowę prowizji ? powiedziała Agnieszka Jamiołkowska, Dyrektor Departamentu  Internetowych i Wirtualnych Kanałów Dystrybucji. Wprowadzając tę promocję zachęcamy naszych przyszłych i obecnych klientów do korzystania z bezpiecznej i wygodnej bankowości internetowej i telefonicznej.

Kredyt gotówkowy Banku BGŻ  to jeden z najłatwiej dostępnych i najszybciej udzielanych kredytów na rynku. Może być udzielony na 5 lat a jego wysokość może wynieść 50 tys. zł. Ponadto, osoby posiadające kredyt mogą  bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ubezpieczyć się na życie i od utraty pracy.

Przypomnijmy, że równolegle trwa promocja jednodniowych lokat internetowych oraz  konta internetowego. Klienci, którzy do końca maja złożą wniosek o otwarcie konta przez Internet, będą zwolnieni z opłaty za jego prowadzenie do 12 miesięcy!

Wprowadzone przez nas promocje, mają na celu  zachęcenie  klientów do korzystania z alternatywnych kanałów dystrybucji.  Rozwijając bankowość internetową myślimy o potrzebach naszych obecnych i przyszłych klientów. Szanujemy ich czas i chcemy im zapewnić komfort i wygodę w kontaktach z bankiem. Dlatego umożliwiamy zarządzanie swoimi finansami bez potrzeby wizyty w oddziale.

www.bgz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :