Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt gotówkowy w Kredyt Banku bez prowizji

7 września 2010

Od 6 do 17 września br. Kredyt Bank udziela kredytów gotówkowych bez prowizji. Oferta skierowana jest do posiadaczy Ekstrakont lub osób, które otworzą rachunek czasie promocji i wybiorą kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem na życie lub od utraty pracy. Dodatkowo oprocentowanie takiego kredytu jest niższe o 1,5 p.p.

„Każdy z nas ma wiele potrzeb, czasem jest to remont mieszkania, a innym razem prezent na rocznicę ślubu dla współmałżonka, by je zrealizować często musimy dysponować dodatkową gotówką. „PROMOCJA MARZEŃ” pozwala bezpiecznie spełnić własne marzenia i naszych bliskich.” – powiedziała Anna Dąbkowska, menadżer w Dep. Bankowości Detalicznej.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi od 15,00%.

Kredyt jest udzielany na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 120 000 zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 20 tys. – bank nie wymaga zabezpieczeń. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Klient ma możliwość wyboru oprocentowania kredytu – stałego lub zmiennego, w zależności od okresu kredytowania. Sam też decyduje, który ze sposobu spłaty jest dla niego najkorzystniejszy – raty równe czy malejące.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :