Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt gotówkowy on-line w Meritum Banku

3 sierpnia 2010

Kredyt gotówkowy do 60 tysięcy złotych, bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta, decyzja kredytowa już w kilkadziesiąt sekund ? to kolejna innowacyjna oferta Meritum Banku, już dostępna dla klientów pod marketingową nazwą ?Klik Kredyt?.

Meritum Bank wprowadził możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy na dowolny cel całkowicie on-line. Klient składa wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej Banku. Po złożeniu wniosku otrzyma mailem wiadomość, dzięki której będzie mógł zalogować się na stronie Banku i poznać ofertę przygotowaną dla niego przez Bank. Wstępna decyzja kredytowa i oferta kredytu dostępna jest już po kilkudziesięciu sekundach od wysłania wniosku. Po pozytywnej decyzji Banku i akceptacji oferty przez klienta, klient podpisuje umowę dostarczoną mu przez kuriera. Następnie w ciągu 2 ? 3 dni Bank przelewa środki na rachunek wskazany przez klienta.

?Nowoczesna technologia daje nam możliwość udostępnienia kredytu gotówkowego opartego o szybki i łatwy proces internetowy. Klient nie musi już chodzić do banku po kredyt. Po chwili od złożenia wniosku otrzymuje wstępną decyzję o przyznaniu kredytu, podpisuje umowę dostarczoną mu w dogodnym momencie przez kuriera, a pieniądze trafiają na rachunek, który wskazał. Nie musi otwierać konta w Meritum Banku. Choć oczywiście warto to zrobić, bo to jedno z najlepszych kont na rynku? – mówi Jakub Kwiatkowski, Kierownik ds. Kredytów Detalicznych w Meritum Banku.

Brak konieczności co do otwarcia konta wyróżnia ofertę Meritum Banku na tle ofert konkurencyjnych. Kolejnymi przewagami ?Klik Kredytu? są wysoka maksymalna kwota kredytu oraz długi okres kredytowania. Minimalna kwota ?Klik Kredytu? to 1000 zł, maksymalna to 60 tysięcy zł. Okres spłaty kredytu może zostać rozłożony na okres od 6 do 60 miesięcy. Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane są także różne źródła przychodów, m.in. umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza czy działalność rolnicza.

Po otrzymaniu kredytu klient spłaca stałe raty w wybranym przez siebie dniu każdego miesiąca. Dodatkowo, może wcześniej spłacić kredyt bez dodatkowych opłat. ?Klik Kredyt gotówkowy? Meritum Banku oprocentowany jest od 8,9% do 15,9% w zależności od jego kwoty oraz wybranej opcji ubezpieczenia. Co ważne, ubezpieczenia są nieobowiązkowe.

?Klik Kredyt? to kolejna w ostatnim czasie innowacja wprowadzana przez Meritum Bank. Klienci Banku jako pierwsi na rynku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia on-line swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadacz konta w Meritum Banku może także on-line negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut. Dodatkowo, Bank wprowadził jedne z najlepiej oprocentowanych na rynku rachunków oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją odsetek ? MeritumKonto Silnie Zarabiające. Każdy klient może otworzyć dowolną liczbę takich rachunków, co nie jest powszechną praktyką w innych bankach.

Więcej informacji o nowej ofercie Meritum Banku dla Klientów indywidualnych na stronie internetowej www.meritumbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :