Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt gotówkowy mBanku na szkolne wydatki

24 sierpnia 2010

Dla wszystkich rodziców, których w najbliższym czasie czekają wydatki związane ze skompletowaniem szkolnej wyprawki dla swoich pociech, mBank przygotował dwie promocje kredytu gotówkowego z niższym oprocentowaniem i bez prowizji.

Koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego w wielu wypadkach może okazać się okresem trudnym nie tylko dla uczniów, ale i dla ich rodziców. Po spędzonym urlopie, rodzicielski budżet może bowiem świecić pustkami. Ponieważ wyprawka do szkoły wiąże się najczęściej z dużymi wydatkami, mBank przygotował dwie promocje kredytu gotówkowego, z których można skorzystać do 15 października br.  

Pierwsza z nich, ?Gotówka na mały procent”, skierowana jest zarówno do stałych Klientów, jak i osób, które nie korzystają jeszcze z usług mBanku. Aby skorzystać z obniżonego do 8,59 oprocentowania wystarczy złożyć prosty wniosek on-line za pośrednictwem strony www.mBank.pl, mLinii pod numerem 0 8011 300 800, czy też odwiedzając jeden z punktów sprzedaży: Centrum Finansowe lub mKiosk. Promocja obejmuje kredyty w wysokości do 4 tys. złotych z okresem kredytowania do 24 miesięcy.

Kolejna promocja, ?Ekspresowa gotówka bez prowizji” skierowana jest do dotychczasowych Klientów mBanku, którzy przed dniem rozpoczęcia promocji (16 sierpnia) przystąpili do Otwartej Umowy Produktowej – umożliwiającej zawieranie kolejnych umów z bankiem bez konieczności podpisywania osobnych dokumentów. W ramach akcji kredyt gotówkowy oferowany jest bez prowizji za udzielenie. Promocja dotyczy wszystkich kredytów gotówkowych, bez względu na ich wysokość i okres kredytowania.

Z promocji ?Ekspresowa gotówka bez prowizji” można również skorzystać w ramach ?Oferty dla Ciebie”.

Oferta ?Ekspresowa gotówka bez prowizji” przeznaczona jest dla aktywnych Klientów, których lojalność chcemy w ten sposób premiować – mówi Joanna Sędzikowska, odpowiedzialna za wprowadzenie promocji w mBanku. Wprowadzając oferty promocyjne w tym okresie, odpowiadamy także na zwiększone w okresie początku roku szkolnego zapotrzebowanie Klientów na dodatkową gotówkę. Mamy nadzieję, że nowe promocje spotkają się z ich zainteresowaniem – dodaje Sędzikowska.

www.mBank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :