Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Karta przedpłacona z usługą Visa cash back w Citi Handlowy

14 maja 2010

Citi Handlowy wdrożył usługę Visa cash back dla kart przedpłaconych. Klienci korzystający z karty przedpłaconej banku Citi Handlowy, po podpisaniu stosownej umowy mają możliwość wypłacania gotówki przy okazji płacenia kartą w kasie dowolnego punktu oznaczonego logo Visa cash back.


Wprowadzona właśnie usługa Visa cash back to kolejne udogodnienie dla naszych klientów. Często spotykamy się z sytuacją, kiedy potrzebna jest nam gotówka a w pobliżu nie ma żadnego bankomatu z którego moglibyśmy skorzystać. Visa cash back to idealne rozwiązanie na takie sytuacje. Klienci mogą szybko i bez problemu wypłacić gotówkę przy okazji płacenia za zakupy, tłumaczy Piotr Lipiński, Dyrektor Biura Produktów Kartowych w Citi Handlowy.

Usługa Visa cash back umożliwia wypłatę niewielkich kwot pieniędzy podczas realizowania transakcji bezgotówkowych. Podczas płacenia za zakupy kartą przedpłaconą Visa Electron w dowolnym punkcie oznaczonym logo Visa cash back Klienci mogą wypłacić dowolną, nawet bardzo drobna kwotę pieniędzy, nie przekraczającą jednak 200 zł. Kwota płatności kartą jest dowolna i może być mniejsza od wypłacanej w ramach usługi kwoty gotówki. Z usługi Visa cash back można skorzystać nieograniczoną ilość razy w ciągu dnia.

Usługa Visa cash back dostępna jest w ponad 20 tys. punktów usługowych i handlowych w Polsce. Pełną listę punktów w których można skorzystać z Visa cash back znajdziemy pod http://www.visa.pl/kartydlaciebie/visacashback/main.jsp.

Posiadacze kart przedpłaconych wydanych przez Citi Handlowy z usługi Visa cash back mogą skorzystać w punktach na terenie całej Polski, dzięki temu Klienci Citi Handlowy mają dostęp do pieniędzy także w miejscach gdzie trudno jest znaleźć bankomat np. w małych miejscowościach turystycznych.

www.citibank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :