Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Karta kredytowa MOTO Biznes – najlepsza karta na drogę

16 lipca 2010

14 Lipca 2010 Bank Pekao SA wprowadził do oferty nową kartę kredytową. Karta MOTO Biznes dedykowana jest dla małych i średnich firm, głównie z sektora handlowego i transportowego, a największym jej atutem jest zwrot 1% kwoty za wszystkie transakcje dokonane kartą na stacjach paliw oraz szeroki pakiet Assistance, który może być bardzo przydatny w podróży.


Nowa karta jest propozycją dla właścicieli małych firm spedycyjnych, kurierskich oraz handlowych posiadających samochody służbowe, często robiących zakupy na stacjach paliw. Jednoprocentowym zwrotem objęte są wszystkie zakupy dokonane kartą na stacjach paliw, nie tylko zakup paliwa, ale również wszystkich innych produktów.

Karta MOTO Biznes wyposażona jest w bogaty pakiet ubezpieczeń Assistance, który  może być bardzo pomocny kierowcy podczas codziennych podróży. Ubezpieczenie dodawane do karty obejmuje naprawę samochodu na miejscu lub, jeżeli jest to niemożliwe, holowanie pojazdu do serwisu. Posiadacz karty ma również zapewniony samochód zastępczy lub, nocleg w hotelu jeżeli naprawa pojazdu będzie dłuższa niż 48 godzin.

Karty kredytowe cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony sektora MSP. Celem Banku jest jak najlepsze dopasowywanie produktów do potrzeb klienta, dlatego stworzyliśmy specjalną kartę kredytową dedykowaną firmom dokonującym często płatności na stacjach paliw. Liczymy, że wiele atutów tej karty, a w szczególności zwrot 1% kwoty za wszystkie transakcje na stacjach paliw oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń zyskają przychylność właścicieli firm a ich pracownikom ułatwią wykonywanie codziennych zadań  – mówi Dariusz Chrastina Dyrektor Zarządzający Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao SA

Jak wszystkie nowe karty Pekao, karta kredytowa MOTO Biznes wyposażona jest w mikroprocesor, tzw. chip, który jest odporny na próby kopiowania, znacząco zwiększając bezpieczeństwo transakcji. Dużą zaletą tej karty jest możliwość wydania dowolnej liczby kart z odrębnymi limitami, dla każdego pracownika – cechę tę powinni docenić właściciele firm. Maksymalnie 47 – dniowy nieoprocentowany kredyt jest dużą zaletą tej karty.

Następnym atutem karty jest rozbudowany program Concierge. W ramach tej usługi posiadacze karty mogą skorzystać między innymi z następujących usług: rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych, rezerwacja hoteli, rezerwacja w restauracjach, rezerwacja samochodu zastępczego, zamawianie taxi, pomoc w wyborze najdogodniejszej trasy przejazdu itp.

W pierwszym roku użytkowania karta jest wydawana bez żadnych opłat. Opłata w kolejnym roku oraz w następnych latach będzie zależeć od ilości wykonanych transakcji daną kartą przez firmę. Wystarczy, że w ciągu roku użytkowania średniomiesięczna wartość transakcji przekroczy 1500 zł, a opłata za kartę nie zostanie pobrana.

Użytkownicy kart biznesowych, czyli zwłaszcza przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy, to niezwykle wymagający Klienci. Oczekują oni od karty płatniczej już nie tylko niezawodności, bezpieczeństwa czy możliwości zapłaty ?wszędzie za wszystko”, ale konkretnych dodatkowych korzyści, dostępnych tylko dla nich. Dlatego wydana z logo MasterCard karta MOTO Biznes Banku Pekao S.A.  jest doskonałą odpowiedzią na potrzebę ewolucji, jaką muszą przejść biznesowe programy kartowe – komentuje Tomasz Łuczak, szef sprzedaży programów biznesowych polskiego oddziału MasterCard Europe.

Oprócz atrakcyjnych zniżek na zakup OC, AC, Start Casco oraz na ubezpieczenie w podróży nowa karta MOTO Biznes, bierze udział, jak wszystkie karty Pekao, w programie rabatowym Płac Kartą Bo Warto, obejmującym ponad 500 punktów handlowo-usługowych w całym kraju i oferującym rabaty nawet do 15%.

www.pekao.com.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :