Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Karta Kredytowa MasterCard? PAYBACK w Banku Zachodnim WBK

25 sierpnia 2010

Bank Zachodni WBK po niemal roku od wprowadzenia karty debetowej MasterCard PAYBACK poszerza ofertę produktów PAYBACK i wprowadza do swojej oferty kartę kredytową MasterCard PAYBACK. Nowa karta, podobnie jak wprowadzona wcześniej karta debetowa, pozwala na jeszcze szybsze zbieranie punktów w Programie Bonusowym PAYBACK.

Punkty naliczane są za każdą transakcję, niezależnie od tego czy posiadacz karty płaci za zakupy u partnerów Programu Bonusowego, w innych sklepach, czy też dokonuje zakupów w Internecie.


Każde wydane 3 zł to 1 punkt PAYBACK, a płacąc kartami u partnerów Programu klient otrzymuje punkty dwukrotnie: za zakupy u partnera oraz za płatność kartą.

Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na nową w ofercie kartę kredytową lub obecną od roku kartę debetową MasterCard PAYBACK otrzyma w prezencie 1 000 punktów powitalnych do każdej karty.  
Możliwość zbierania punktów w Programie PAYBACK to tylko jedna z funkcji kart PAYBACK wydawanych przez Bank Zachodni WBK.

MasterCard PAYBACK kredytowa posiada dodatkowo funkcjonalność zbliżeniową umożliwiającą błyskawiczne dokonywanie niskokwotowych transakcji poprzez zbliżenie karty do specjalnego czytnika. Dokonując zakupów lub przelewów z jej rachunku na łączną kwotę przynajmniej 500 zł, klient ma możliwość skorzystania z opcji RATIO i rozłożenia wydatków na dogodne raty. Kartę tego rodzaju można otrzymać za darmo ? wystarczy dokonać sześciu transakcji w ciągu pierwszych trzech miesięcy od pozytywnej decyzji banku o wydaniu karty. Po spełnieniu tych warunków klient nie płaci za kartę w pierwszym roku jej użytkowania.

Dostępna w Banku Zachodnim WBK debetowa karta MasterCard PAYBACK to najbardziej aktywny produkt wydany na platformie Debit MasterCard w Polsce. Korzystający z niej Klienci odebrali do tej pory już kilka tysięcy nagród z katalogu PAYBACK. Karta tego rodzaju może być wydana do nowego lub istniejącego konta osobistego. Także w jej przypadku możliwość zbierania punktów to tylko jedna z funkcji. Debetowej karty MasterCard PAYBACK można używać za darmo pod warunkiem dokonania jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie, bezpieczeństwo dokonywanych za jej pośrednictwem transakcji internetowych zapewnia usługa 3D-Secure, a jej posiadacze mogą wypłacać bezprowizyjnie gotówkę z 1048 własnych bankomatów Banku Zachodniego WBK.  

Klient może oczywiście skorzystać z obu produktów równocześnie i zbierać punkty na jedno konto punktowe w PAYBACK

Bank Zachodni WBK jest jedynym bankowym partnerem Programu Bonusowego PAYBACK.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach:

www.bzwbk.pl/kredytowapayback

www.bzwbk.pl/payback

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :