Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Karta kredytowa Allianz Visa z Planem ratalnym

12 lutego 2010

Allianz Bank wprowadza do swojej karty kredytowej nową funkcjonalność ? Plan Ratalny. Dzięki tej usłudze posiadacze karty mogą obniżyć koszty kredytowania poprzez rozłożenie spłaty wybranych transakcji na równe miesięczne raty na bardzo korzystnych warunkach.

W przypadku rozłożenia transakcji na raty klient nie ponosi kosztów odsetek wynikających ze standardowego oprocentowania kredytu w karcie. Oprocentowanie kredytu w planie ratalnym wynosi bowiem 0%. Jedyną opłatą ponoszoną przez klienta jest jednorazowa prowizja za rozłożenie transakcji na raty, która wynosi 5% wartości  transakcji.

Możliwość rozłożenia transakcji na raty w Planie Ratalnym dotyczy wszystkich transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 500 zł. Spłatę zadłużenia można rozłożyć na jeden z wybranych okresów: 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Liczba transakcji, jaką klient może rozłożyć w Planie Ratalnym, jest nieograniczona. Dyspozycje związane z nową usługą klienci mogą złożyć całodobowo poprzez telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

www.allianz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :