Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Inwestycja w wino En Primeur 2011

4 maja 2012

To już kolejna edycja inwestycji w wino w formie en primeur, organizowana przez Wealth Solutions lidera wine bankingu w Europie Środkowej. En Primeur to inwestycja w wino, które leżakuje jeszcze w beczkach, a do butelek trafi w ciągu 18 ? 24 miesięcy. Wiosną krytycy próbują wina, które trafiło do beczek w poprzednim roku. Przed lub po opublikowaniu ocen producenci ustalają ceny w wariancie en primeur.

System sprzedaży en primeur jest korzystny dla obu stron. Francuscy producenci wina uzyskują środki na wytwarzanie kolejnych roczników przed zabutelkowaniem, klient natomiast otrzymuje możliwość korzystniejszego zakupu wina o wysokiej jakości, które w przyszłości będzie dostępne w ściśle określonej, limitowanej liczbie butelek.

Pomimo, że wino fizycznie nadal znajduje się w beczkach, przedmiotem obrotu są skrzynki. Klienci, którzy dokonają zakupu, stają się właścicielami odpowiedniej ich liczby ? w zależności od wysokości zainwestowanej kwoty. Wino z ich portfeli trafi do rekomendowanych magazynów i piwnic po ok. dwóch latach od wyprodukowania. Moment wejścia win na rynek w formie zabutelkowanej to punkt przełomowym w przypadku inwestycji w wino w formie en primeur ? z reguły wtedy następuje znaczący wzrost wartości trunków, które dopiero wówczas znajdują się w fizycznym obrocie na rynku konsumenckim.

Oferta dostępna do 31 maja 2012.

Wealth Solutions S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowkiej 1, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 318118, o kapitale zakładowym 580.020,-zł w pełni opłaconym, NIP 525 239 69 74, REGON 140998978.www.wealth.pl

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :