Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

ING Smart ? „małe wielkie” ubezpieczenie dla całej rodziny

7 lipca 2009

6 lipca na rynku pojawiło się nowe ubezpieczenie na życie ING Smart ? niedrogie, z szerokim wachlarzem ochrony ubezpieczeniowej, dające się dopasować do różnych potrzeb klientów. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują jednej, prostej polisy rodzinnej za przystępną cenę.


Bądź Smart
Co 5 minut ktoś ulega wypadkowi w miejscu pracy, co 1,5 godziny w wypadku drogowym ginie człowiek. Statystyki pokazują, że trudne sytuacje życiowe mogą przytrafić się każdemu z nas. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie ING TUnŻ przez IQS & Quant Group 81% Polaków nie chciałoby narażać swoich bliskich na złą sytuację materialną gdyby coś im się stało, a 73% deklaruje, że robi wszystko, żeby zabezpieczyć rodzinę przed nieprzewidzianymi sytuacjami*. Z myślą o tych, którzy wykazują troskę o rodzinę i chcą zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, ING TUnŻ przygotowało nowe ubezpieczenie na życie ING Smart. Zapewnia ono szeroki zakres ochrony już za 53 zł miesięcznie.

Bezpieczna rodzina
Nabywcą ING Smart może stać się każdy, kto ukończył 18 lat i nie przekroczył 51 roku życia. Klienci decydujący się na zakup ING Smart będą mogli wybrać 1 spośród 4 prostych w konstrukcji i czytelnych pakietów oraz zdecydować, który wariant wysokości świadczeń najbardziej im odpowiada. Zakup jednej tylko polisy umożliwia objęcie ochroną całej rodziny (współmałżonka i dzieci), a każde kolejne dziecko w dzień swoich pierwszych urodzin zostaje automatycznie objęte ubezpieczeniem. Co ważne, każdego roku suma ubezpieczenia wzrasta o 10% w stosunku do kwoty wyjściowej, aby wypłata świadczenia nie utraciła realnej wartości, przy czym składka pozostaje na tym samym poziomie. Dodatkowo do ING Smart dołączone jest bezpłatne ubezpieczenie assistance, gwarantujące m.in. dostarczanie leków, wizyty lekarza, rehabilitanta i pielęgniarki w domu. Zawarcie umowy jest bardzo proste ? wystarczy jedno spotkanie z uprawnionym przedstawicielem. Ułatwia je specjalnie przygotowany wygodny wniosek, który jest jednocześnie polisą oraz brak pytań o stan zdrowia klienta

Ubezpieczenie na życie ING Smart rozszerza aktualną ofertę ING TUnŻ. W kwietniu na rynek trafiły nowe ubezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo finansowe w razie trwałego inwalidztwa, śmierci w wypadku komunikacyjnym i nieszczęśliwym wypadku, pobytu w szpitalu oraz operacji, a także w razie zachorowania na ciężką chorobę objętą ubezpieczeniem.

„Mamy świadomość, że w polskim społeczeństwie istnieje potrzeba i chęć zabezpieczania finansowej przyszłości najbliższych nam osób. Do tego służyć mogą ubezpieczenia na życie. Niestety, spora grupa Polaków nie ma na ich temat wiedzy” ? powiedział Tomasz Bławat, prezes ING odpowiedzialny za ubezpieczenia i emerytury w Polsce. ?ING Smart to proste, zrozumiałe i niedrogie ubezpieczenie, pozwalające zadbać o finansowe wsparcie w sytuacjach, których najczęściej się w życiu obawiamy? ? dodaje Bławat.

*W badaniu udział wzięli mieszkańcy miast powyżej 10 000 mieszkańców w wieku 20-55 lat, o dochodach powyżej 1000 zł na osobę w gospodarstwie domowym, nieodrzucający możliwości wykupienia indywidualnej polisy na życie. Liczba wywiadów: N=1000, wywiady face-to-face przeprowadzane w domach respondentów. Termin realizacji: maj 2009. Agencja realizująca badanie: IQS & QUANT Group.
ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie

Przejdź do spisu treści blisko 1000 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Podobne artykuły :