Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

FM Bank wprowadza nowe lokaty z dzienną kapitalizacją

24 sierpnia 2010

FM Lokaty z kapitalizacją dzienną na 9 lub 18 miesięcy to nowa propozycja FM Banku. Lokaty można otworzyć bez konieczności posiadania konta i bez wychodzenia z domu. Jednocześnie FM Bank podwyższa oprocentowanie dotychczas oferowanych lokat na 3 i 6 miesięcy.

Dwa nowe produkty FM Banku to lokaty z kapitalizacją dzienną na 9 i 18 miesięcy. Poszerzyły one dotychczasową ofertę obejmującą lokaty na 3, 6, 12 i 24 miesiące. Oprocentowanie nominalne nowych FM Lokat wynosi odpowiednio 4,80% i 5,10%, co oznacza zysk porównywalny, do tego, jaki dają standardowe lokaty otwierane na 9 i 18 miesięcy o oprocentowaniu w skali roku odpowiednio 6,04% oraz 6,55%.

Równocześnie z poszerzeniem oferty, podwyższono oprocentowanie dotychczasowych produktów. Obecnie na lokatach z dzienną kapitalizacją na 3 i 6 miesięcy oferowane jest oprocentowanie w wysokości 4,20% i 4,50%, co oznacza analogiczny zysk do tego ze standardowej lokaty na poziomie 5,20% i 5,60%.

Oferta depozytowa FM Banku dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. FM Lokaty mogą być zakładane nawet przez osoby, które nie są klientami banku. Po zakończeniu okresu deponowania automatycznie odnawiają się na kolejny okres. Każda z lokat możne zostać otwarta za pośrednictwem strony internetowej www.fmbank.pl lub w jednym z 62 oddziałów FM Banku.

W portfolio FM Banku, obok depozytów, znajdują się także m.in. kredyty dla mikro i małych firm oraz rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe.

źródło: FM Bank
www.fmbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :