Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Eurobank – promocja kredytu gotówkowego

27 lipca 2010

Eurobank przygotował dla swoich klientów ofertę, która ułatwia zarządzanie comiesięcznymi wydatkami. Zamiast konieczności pamiętania o kilku terminach spłat w różnych instytucjach, klient w ramach otrzymanego kredytu może spłacić swoje zobowiązania w innych bankach i zmniejszyć obciążenie domowego budżetu, dzięki posiadaniu tylko jednej, nowej raty.

W ramach oferty zostało obniżone oprocentowanie nominalne ? wynosi od 7% dla kredytów w kwocie do 150 000 zł, udzielanych na okres do 8 lat. Jeśli klient przedstawi potwierdzenie spłaty zobowiązań zaciągniętych w innych bankach, dodatkowo otrzyma zwrot kwoty stanowiącej równowartość prowizji bankowej za udzielenie kredytu.

Kredyt dobrze ułożony

Jakie są cechy kredytu dobrze ułożonego? Kredyt powinien być przede wszystkim wygodny. Liczy się sposób spłaty, nie bez znaczenia jest także oprocentowanie ? im niższe, tym lepiej dla portfela kredytobiorcy.

Wszystkie te kryteria spełnia kredyt w eurobanku. Został on zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów ? doradca pomaga dopełnić formalności, a po podjęciu decyzji kredytowej pieniądze bezzwłocznie są do dyspozycji klienta, dzięki czemu może on szybko sfinansować swoje potrzeby. Aby otrzymać kredyt wystarczy udać się do placówki eurobanku (np. czynnej 7 dni w tygodniu placówki w centrum handlowym). Udogodnieniem dla klientów jest też możliwość sprawdzenia swojej zdolności kredytowej i złożenia wstępnego wniosku kredytowego przez telefon przez 7 dni w tygodniu. Pożyczkę spłaca się w równych, miesięcznych ratach. Można ją spłacać bez dodatkowych opłat we wszystkich placówkach, a także w wygodnych wpłatomatach eurobanku. Wpłatomaty umożliwiają Klientom samodzielną spłatę rat kredytu, bez konieczności wizyty w placówce, bez kolejek i ograniczonych godzin otwarcia. Ponadto eurobank proponuje swoim Klientom samodzielny wybór dnia miesiąca, w którym będą spłacać ratę. Raz w roku, np. podczas urlopu, istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu na miesiąc.

źródło: Euro Bank
www.eurobank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :