Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ekstrakonto na obóz narciarski

19 lutego 2011

Ekstrakonto Junior to propozycja rachunku Kredyt Banku, która może być szczególnie potrzebnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci w okresie ferii zimowych.
Konto dla młodzieży Kredyt Banku można otworzyć dla dziecka pomiędzy 13 a 18 rokiem. Do rachunku dołączana jest bezpłatnie międzynarodowa karta Visa Electron Junior, którą można płacić także w Internecie. Miesięczny koszt obsługi karty to 1 zł.

– Podczas ferii chcemy by nasze dzieci cieszyły się wolnymi chwilami od szkoły, odpoczywały, ale też były zabezpieczone finansowo. Konto i karta to doskonałe rozwiązanie dla dziecka podczas tego typu wyjazdów w kraju i za granicą. Przy pomocy karty Visa Electron Kredyt Banku dziecko może samodzielnie zarządzać ?swoimi finansami?, a w sytuacjach awaryjnych my ? rodzice możemy zasilić konto naszej pociechy w nowe środki. -mówi Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku i WARTY.

Do karty bank oferuje ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, czy rabunku gotówki pobranej z bankomatu (pakiet kosztuje 2 zł). Ponadto, posiadacz konta może skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeniowej WARTY: ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) czy ubezpieczenie Assistance.

Młody klient ma stały i wygodny dostęp do środków na rachunku dzięki systemowi bankowości elektronicznej KB24. Uzupełnieniem konta jest lokata Junior.

Oprócz tego, klienci mogą bezprowizyjnie wypłacać gotówkę z ponad 6000 bankomatów w całej Polsce.

Otwarcie Ekstrakonta Junior trwa zaledwie 5 minut, opłata za jego prowadzenie wynosi 1 zł miesięcznie, a w programie Razem konto jest bezpłatne.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :