Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ekstrakonto Junior ? konto w banku na Dzień Dziecka

8 czerwca 2010

Samodzielne konto dla dziecka to już nie ekstrawagancja, a podążanie za duchem czasów. Własne konto w banku pozwala młodemu człowiekowi poczuć się o krok bliżej dorosłości. Dzięki stałemu dostępowi do zgromadzonego na rachunku ?kieszonkowego? dziecko ma możliwość poznania wartości pieniądza i jednocześnie uczy się odpowiedzialnego nim zarządzania.

Ekstrakonto Junior Kredyt Banku to propozycja dla dzieci od 13 do 18 roku życia. Dzięki międzynarodowej karcie Visa Elektron Junior dołączanej do rachunku, młody klient może w wygodny sposób korzystać z pieniędzy tak w kraju (5962 bezpłatnych bankomatów, placówki Kredyt Banku w całym kraju) jak i za granicą. System bankowości elektronicznej KB 24 umożliwia natomiast wgląd do konta, oraz zarządzanie jego zawartością dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Ekstrakonto Junior to również praktyczne rozwiązanie dla rodziców. Podczas wakacyjnych wyjazdów dziecko może bezpiecznie i swobodnie dysponować pieniędzmi na rachunku, bez konieczności noszenia przy sobie większej gotówki.. Natomiast rodzice, w razie potrzeby, mogą w każdej chwili zasilić jego konto. Przy pakiecie Junior rodzic może również wykupić ubezpieczenie NNW dla dziecka na kwotę 5, 10 lub 20 tysięcy. Kosztuje to odpowiednio 3, 4 i 6 zł.

Z Ekstrakonta Junior korzysta w chwili obecnej już ponad 14 300 klientów.

Założenie konta dla dziecka w Kredyt Banku to nic trudnego. Wystarczy, że rodzic lub opiekun zgłosi się z dowodem osobistym do najbliższego oddziału lub umówi się z doradcą wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer infolinii 0 801 360 360 lub +48 81 531 72 00.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :