Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Double No Touch – pierwsza struktura 2011 roku

11 stycznia 2011

Od wtorku 11 stycznia w Kredyt Banku będzie dostępna pierwsza w tym roku lokata strukturyzowana. Oparta na konstrukcji „Double No Touch” może przynieść 8% zysku.
Przez trzy dni (11-13 stycznia) Kredyt Bank zaoferuje lokatę strukturyzowaną, która jest połączeniem lokaty bankowej oraz kontraktu opcyjnego (Double No Touch*) na instrument bazowy – kurs EUR/PLN na rynku międzybankowym w notowaniach ciągłych.


Oprocentowanie lokaty strukturyzowanej uzależnione jest od zmian instrumentu bazowego w trakcie jego trwania. Jeżeli kurs EUR/PLN pozostanie wewnątrz przedziału kursowego (55 groszy) przez cały okres trwania lokaty, klientom zostanie wypłacony zysk. W przeciwnym razie otrzymają 100% zwrot kapitału.

-W ubiegłym roku lokata strukturyzowana pojawiła się w naszej ofercie 11 razy. 5 z zakończonych 7 edycji przyniosło zyski powyżej 8%. Uważam, że takie wyniki to najlepsza rekomendacja dla klientów.- powiedział Piotr Uciński, Manager produktu w Dep. Bankowości Detalicznej.

Oferta skierowana jest dla klientów preferujących bezpieczny profil inwestowania swoich aktywów. Lokata strukturyzowana zapewnia 100% ochronę zainwestowanego kapitału w dniu jej zakończenia.

Umowa zawierana jest na 6 miesięcy. Minimalna kwota to 10 tys. złotych.

* Konstrukcja oparta na opcji „double-no-touch” – wypłata odsetek następuje, gdy kurs EUR/PLN na rynku międzybankowym w notowaniach ciągłych będzie pozostawał wewnątrz zdefiniowanego przedziału kursowego w czasie życia opcji.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :