Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Do 10 proc. w skali roku na 3 miesięcznej lokacie w Citi Handlowym

10 czerwca 2009

Pod hasłem „Terminowa lokata – długofalowe myślenie” Citi Handlowy rusza ze specjalną ofertą i proponuje klientom, którzy zawrą umowę jednego z dostępnych w ofercie Citi Handlowy ubezpieczeń z elementem inwestycji, możliwość założenia lokaty terminowej na bardzo atrakcyjnych warunkach. Specjalna oferta potrwa do 31 grudnia 2009 roku.


Prezentowana oferta daje możliwość skorzystania z lokaty terminowej zapewniającej zysk nawet do 10 proc. w skali roku. Klienci, którzy w okresie obowiązywania specjalnej oferty zawrą umowę ubezpieczenia jednego z pięciu dostępnych w Citi Handlowy produktów ubezpieczeniowych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi – zarówno tych ze składką regularną, jak i jednorazową – będą mogli skorzystać z możliwości otwarcia lokaty terminowej ze stałym oprocentowaniem: 10 proc. w skali roku dla lokaty 3-miesięcznej, 8 proc. dla lokaty 6-miesięcznej oraz 7 proc. dla lokaty 12-miesięcznej (w skali roku). Minimalna kwota lokaty wynosi 2500 zł. Maksymalna kwota lokaty zależy od wysokości wpłat dokonywanych w ramach wybranego produktu ubezpieczeniowego z elementem inwestycji. W ofercie specjalnej Citi Handlowy docenia także lojalnych klientów. Jeśli klient zawarł już za pośrednictwem Citi Handlowy jedną z umów ubezpieczenia z jednorazową składką wystarczy, że wpłaci dodatkową składkę w ramach obowiązującej umowy ubezpieczenia i wówczas będzie mógł założyć wysokooprocentowaną lokatę zgodnie z zasadami obowiązującej oferty specjalnej.

Wśród ubezpieczeń znajdujących się w ofercie Citi Handlowy, klienci znajdą produkty ze składką jednorazową: ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym: Globalny Portfel Inwestycyjny, Portfel Funduszy Zagranicznych Euro, Portfel Funduszy Zagranicznych Dolar oraz Plan Wypłat Gwarantowanych „Orchidea”, a także ze składką regularną – Program Inwestycyjny Plus. Dzięki produktom ubezpieczeniowym z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi klienci zyskują możliwość korzystania z zalet polisy ubezpieczeniowej oraz efektywnego zarządzania pieniędzmi. Zawierając umowę ubezpieczenia wybranego produktu ubezpieczeniowego klienci zyskują także dostęp do wiodących funduszy inwestycyjnych za pośrednictwem ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. W ramach oferty specjalnej klienci mogą założyć wysokooprocentowaną lokatę i wybrać produkt, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom inwestycyjnym.

Specjalna oferta produktów ubezpieczeniowych z elementem inwestycji wraz z możliwością otwarcia lokaty terminowej trwa od 26 maja do 31 grudnia 2009 roku. Szczegóły dotyczące specjalnej oferty Citi Handlowy oraz informacje na temat dostępnych w ofercie Citi Handlowych produktów ubezpieczeniowych można znaleźć na stronie: www.online.citibank.pl. Regulamin Promocji dostępny jest w oddziałach Citi Handlowy oraz na stronie internetowej banku.
www.citibank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 800 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Podobne artykuły :