Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Deutsche Bank PBC obniża marże produktów hipotecznych

31 stycznia 2010

Deutsche Bank PBC obniżył marże dla kredytu mieszkaniowego, konsolidacyjnego i pożyczki hipotecznej. Stawki te obowiązują dla nowych wniosków składanych w oddziałach banku na terenie całego kraju.

O 0,2 p.p. zostały obniżone marże kredytu mieszkaniowego w EUR przy finansowaniu do 90% wartości nieruchomości. Tym samym zaczynają się one już na poziomie 2,2% i są obecnie jednymi z najniższych na rynku. Jednocześnie, jeszcze do 5 lutego 2010 r. można skorzystać z oferty promocyjnej ?5 lekkich lat II?* dla kredytów w EUR oraz PLN, w ramach której – w zależności od poziomu LTV ? w ciągu pierwszych 5 lat finansowania marża wynosi 1,5% lub 1,8%.


Obniżeniu uległy także marże kredytu konsolidacyjnego oraz pożyczki hipotecznej. W obu przypadkach zmiany dotyczą oferty w PLN i EUR. Obecnie marże kredytu konsolidacyjnego wynoszą już od: 3,2% dla PLN oraz 3,6% dla EUR. W przypadku pożyczki hipotecznej kształtują się one odpowiednio od: 3,5% dla PLN i 3,9% dla EUR.

Promocja kredytu mieszkaniowego ?5 lekkich lat?

Promocją objęte są kredyty mieszkaniowe o oprocentowaniu zmiennym, udzielane w kwocie minimum 200 tys. PLN lub jej równowartości w EUR. W ramach tej oferty, w ciągu pierwszych 5 lat od daty wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy, marża wynosi odpowiednio: 1,5% dla LTV mniejszego lub równego 90% oraz 1,8% dla LTV powyżej 90%. Natomiast po okresie trwania promocji: 2% dla LTV mniejszego lub równego 90% oraz 2,3% dla LTV powyżej 90%.

Promocją objęte są kredyty spełniające następujące warunki:

* waluta: PLN i EUR

* kwota: min. 200 tys. PLN lub jej równowartość w EUR

* oprocentowanie: zmienne

* utrzymywanie przez kredytobiorcę rachunku bankowego w Deutsche Bank PBC S.A.ze stałymi, miesięcznymi wpływami całości wynagrodzenia od pracodawcy; w przypadku uzyskiwania dochodów z działalności gospodarczej ? dwukrotności raty kapitałowo-odsetkowej kredytu oraz posiadanie rachunku firmowego w Banku z pełnymi obrotami przedsiębiorcy – w przypadku spełnienia ww. warunku Kredytobiorca otrzymuje obniżkę o 1% względem marży wyjściowej**

* przystąpienie przez Kredytobiorcę do 30-letniego programu inwestycyjno-ubezpieczeniowego ?db Inwestuj w Przyszłość ? Pasja Oszczędzania? z minimalnym poziomem składki w wysokości 110 zł miesięcznie od każdych 100 tys. złotych kredytu i opłacanie jej przez minimum dwa lata; przy czym składki za pierwsze 13 miesięcy należy opłacić jednorazowo z góry – w przypadku spełnienia ww. warunku Kredytobiorca otrzymuje obniżkę o 1% względem marży wyjściowej*.

* marża wyjściowa, względem której stosowane są obniżki wynikające ze spełnienia pow. warunków wynosi odpowiednio 3,5% dla LTV mniejszego lub równego 90% oraz 3,8% dla LTV powyżej 90%.

www.deutsche-bank-pbc.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :