Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Depozyty w górę w FM Banku

18 maja 2011

Po raz kolejny w tym roku FM Bank podniósł oprocentowanie depozytów terminowych. Wzrosło oprocentowanie lokat standardowych oraz bezpodatkowych zakładanych w złotówkach na okres 6, 9, 12 i 18 miesięcy. Na standardowej lokacie dwuletniej wciąż można zarobić aż 6 procent w skali roku.

Od 18 maja br., FM Bank podwyższył stawki oprocentowania części oferowanych przez siebie depozytów terminowych. W nowej ofercie lokaty na 6 i 9 miesięcy są oprocentowane na 4,9 proc. (wcześniej 4,3 proc.), a depozyty 12-miesięczne oprocentowane są na 5,35 proc. (dotychczas 5 proc.).

Do poziomu 5,35 proc. wzrosło również oprocentowanie lokaty 18-miesięcznej (do tej pory 5,1 proc.). Nowe stawki odnoszą się zarówno do depozytów zakładanych w placówkach banku, jak i do lokat terminowych zakładanych za pośrednictwem Internetu. Zmiana oprocentowania dotyczy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Jak założyć lokatę w FM Banku?

Dla klientów posiadających w FM Banku rachunek z dostępem do bankowości Internetowej, wystarczy zalogować się, wybrać zakładkę ?Lokaty? i postępować zgodnie z instrukcjami. Lokatę można założyć również kontaktując się z Biurem Obsługi Telefonicznej. Klienci, którzy nie posiadają konta w FM Banku, również mogą założyć lokatę bez wychodzenia z domu na stronie https://lokata.fmbank.pl lub udać się do najbliższego oddziału FM Banku.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :