Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

db Lokata 4 Pory Zysku

22 listopada 2009

Deutsche Bank PBC wprowadza do oferty 6, 9 i 12 – miesięczne depozyty progresywne oferujące dostęp do odsetek po każdym, kwartalnym okresie kapitalizacji. Depozyty dostępne w ramach db lokaty 4 Pory Zysku, których oprocentowanie wynosi od 4,25 do 6%, można założyć w oddziałach banku oraz za pośrednictwem teleserwisu.

Oprocentowanie lokat jest progresywne ? rośnie z każdym kwartałem oszczędzania. Dla lokaty 6-miesięcznej w pierwszym okresie wynosi 4,25, w drugim 5,25 proc. W przypadku depozytu 9-miesięcznego, oprocentowanie w kolejnych kwartałach wynosi odpowiednio: 4,45; 5,45 % oraz aż 6 procent w ostatnim, trzymiesięcznym okresie. Natomiast w ramach 12-miesięcznej lokaty, odsetki od oszczędności będą naliczane w kolejnych kwartałach według stawek: 4,75; 5,05; 5,25 i 5,5 %.

Przy lokacie Lokaty 4 Pory Zysku klient nie musi czekać do końca inwestycji na kapitalizację odsetek, zarabia więc już w czasie trwania lokaty. Dodatkowo oprocentowanie rośnie z każdym kwartałem i może wynieść 6 % ? mówi Michał Kałużny z Departamentu Bankowości Detalicznej Deutsche Bank PBC.

Bez względu na czas trwania lokaty, kapitalizacja odsetek następuje po zakończeniu każdego 3-miesięcznego okresu. Odsetki przelewane są na rachunek w Deutsche Bank PBC ? konto osobiste lub oszczędnościowe, za pośrednictwem którego lokata została założona.

Minimalna kwota lokat to 5000 zł.
db Lokaty 4 Pory Zysku w Deutsche Bank PBC są depozytami nieodnawialnymi.

www.deutsche-bank-pbc.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: ,

Podobne artykuły :