Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

db kredyt gotówkowy i konsolidacyjny dostępne na podstawie PIT-11

9 marca 2009

Teraz, by otrzymać db kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny, wystarczy wystawiony przez pracodawcę formularz PIT-11. Bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach. To znaczne uproszczenie procedury przyznawania kredytów. Bank oferuje również minimum formalności grupom zawodowym szczególnego zaufania publicznego.

Do stałej oferty db kredyt wchodzi możliwość uzyskania kredytu na podstawie wystawionego przez pracodawcę formularza PIT-11. Jest to uproszczenie procedury obliczania zdolności kredytowej oraz przyznawania kredytobiorcy gotówki. Bank nie wymaga żadnych innych dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy wysokość zarobków.

Na podstawie PIT-11 można uzyskać zarówno kredyt gotówkowy, jak i konsolidacyjny. Z oferty mogą skorzystać osoby, których zarobki miesięczne zaczynają się już na poziomie 450 zł. Kredyty udzielane są w kwotach od 500 do 100 000 zł na okres nawet do 72 miesięcy. Konsolidacja jest dobrym rozwiązaniem dla kredytobiorców, którzy mają już kilka zobowiązań i chcą uporządkować swoje finanse płacąc jedną, niższą ratę oraz otrzymać dodatkową gotówkę. Skonsolidować można nawet jeden produkt kredytowy.

Z opcji ?Kredyt na PIT? mogą skorzystać osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę (na czas określony lub nieokreślony) oraz kontrakt menedżerski. Dostarczony PIT-11 musi obejmować minimum 3 ostatnie miesiące 2008 roku. Wszystki parametry kredytu oferowanego w ramach promocji są standardowe. Oprocentowanie zarówno dla opcji gotówkowej jak i konsolidacyjnej zaczyna się już od 9,93%. Uproszczone procedury ubiegania się o kredyt dotyczą również wybranych grup zawodowych. Lekarze, nauczyciele, prawnicy, księgowi, architekci czy weterynarze również nie muszą okazywać zaświadczenia o dochodach, a jedynie dokument poświadczający posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu.

Komentarz: Michał Kuchta, Dyrektor Centrum Rozwoju Produktów Kredytowych CF w Departamencie Zarządzania Obszarem Kredytów Detalicznych CF

Kredyt na PIT-11 to uproszczenie procedury oceny zdolności kredytowej skierowany do osób pracujących w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnionych na podstawie kontraktu menedżerskiego. To kolejny krok do skrócenia czasu uzyskania gotówki przez Klientów db kredyt. Dodatkowo, w ramach ofert dla wybranych ?grup zawodowych? Klienci mogą ubiegać się o kredyt w oparciu o dowód osobisty oraz zaświadczenie o posiadanym wykształceniu.

Informacja o ofercie produktowej:
W placówkach db kredyt Klienci detaliczni mogą skorzystać z oferty ?db kredytu gotówkowego? ? elastycznego kredytu konsumpcyjnego udzielanego w kwotach między 500 a 100 000 zł netto na okres nawet do 72 miesięcy. Bank nie wymaga żadnych zabezpieczeń ani poręczycieli, akceptuje także szeroki wachlarz źródeł dochodu i dokumentów. Kredyt oferowany jest klientom o miesięcznych dochodach zaczynających się na poziomie 450 zł brutto. Wysokość kwoty kredytu warunkowana jest potrzebami oraz możliwościami finansowymi konkretnego kredytobiorcy. ?db kredyt gotówkowy? może być udzielony wraz z opcjonalnym, atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń, obejmującym zarówno: ochronę życia i zdrowia kredytobiorcy, ubezpieczenie na wypadek utraty źródła zatrudnienia czy czasowej lub trwałej niezdolności do pracy. Oprocentowanie zaczyna się już na poziomie 9,93%.
Ofertę banku wzbogaca, udzielany bez zabezpieczeń i poręczycieli, db kredyt konsolidacyjny przeznaczony na spłatę szerokiej gamy zobowiązań w tym: kredytów i pożyczek gotówkowych, samochodowych, ratalnych, zadłużenia z tytułu kart kredytowych oraz limitów w kontach osobistych, a także innych kredytów niezabezpieczonych. Konsolidacji podlega nawet 1 produkt kredytowy. db kredyt w ofercie posiada także kartę kredytową z wydłużonym okresem spłaty (nawet do 87 dni). Każdy jej użytkownik może między innymi definiować datę zakończenia cyklu rozliczeniowego oraz dokonywać przelewów na dowolne rachunki bankowe bezpośrednio z rachunku karty.

www.deutsche-bank-pbc.pl

Przejdź do spisu treści 700 porad finansowych zawartych na portalu ,
Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Podobne artykuły :