Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Concordia Auto ? stawiamy na jakość

20 maja 2010

Wybierając ubezpieczenie swojego majątku, życia czy samochodu warto poszukać oferty, która gwarantuje rzetelność, solidność i co bardzo ważne przy naszym tempie życia – kompleksowość.

Na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują dobrej i korzystnej oferty oraz solidnej obsługi wychodzi nowa oferta ubezpieczeń komunikacyjnych Grupy Concordia, która docenia przede wszystkim stałych klientów.

– Zawierając kompleksowe ubezpieczenie pakietowe samochodu i mienia w Concordii, klient otrzymuje jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku – mówi Mariusz Gilicki, dyrektor Biura Ubezpieczeń Mienia Grupy Concordia.

Nowa odsłona Concordia Auto to specjalnie przygotowany pakiet dla bezszkodowych kierowców, zarówno zawodowych jak i amatorów, spoza dużych aglomeracji, ze średnich i mniejszych miast, a także wsi, w wieku od 35 do 70 lat, rodzin z małymi dziećmi, kobiet powyżej 28 roku życia.

– Największe korzyści odczują klienci wiążący się z Concordią na stałe i kompleksowo – deklaruje Mariusz Gilicki. – Dzięki docenianej przez klientów formule ubezpieczeń pakietowych, przy zawarciu ubezpieczenia samochodu z ubezpieczeniem swojego majątku w Concordii nasz klient zyska zdecydowanie korzystniejszą ofertę niż przeciętnie na rynku ? dodaje Gilicki.

Grupa Concordia stawia przy tym na nowatorskie rozwiązania i idzie o krok dalej niż konkurencja dzięki pakietowej sprzedaży ubezpieczenia komunikacyjnego z indywidualnym ubezpieczeniem na życie.

– Zawarcie umowy pakietowej nie wpływa na jej jakość, dla nas bowiem najważniejsza jest solidność produktu jaki oferujemy ? podkreśla Gilicki.

– Wprowadzenie różnych elementów w nowej ofercie komunikacyjnej Concordia Auto umożliwia osiągnięcie większego efektu, niż w przypadku osobnego wykupienia poszczególnych ubezpieczeń. Im większa składka w majątku, tym niższy koszt ubezpieczenia samochodu ? uzupełnia Anna Bernacka Matras, dyrektor Biura Sprzedaży Kompleksowej Grupy Concordia.

Concordia stawia na nowoczesne rozwiązania. Klient może dokonać rejestracji szkody na stronie internetowej, po czym otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia tej szkody smsem i mailem.

– Warto zapytać Agenta Concordii o najkorzystniejszy wariant taryfy komunikacyjnej – to pierwszy krok ku zagwarantowaniu sobie pełnej ochrony swojego mienia za przystępną cenę – podsumowuje A. Bernacka Matras.

źródło: Concordia Polska TUW
www.grupaconcordia.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :