Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Codzienne zyski w Allianz Banku

2 sierpnia 2010

Allianz Bank wprowadził kolejną nowość do swojej oferty depozytowej. To lokata z codziennym zyskiem. Dzięki niej klienci mogą osiągać jeszcze większe zyski ze swoich oszczędności dzięki codziennej kapitalizacji odsetek.

Nowa oferta depozytowa Allianz Banku daje klientom możliwość osiągnięcia zysków wyższych niż na standardowej lokacie z identycznym oprocentowaniem nominalnym. Dzieje się tak dzięki mechanizmowi codziennego kapitalizowania odsetek, co oznacza, że kapitał, od którego naliczane są odsetki, zwiększa się każdego dnia. Dodatkowo jeśli wysokość odsetek nie przekroczy poziomu progowego, od klienta nie zostanie pobrany podatek od zysków kapitałowych.

Aby skorzystać z Lokaty z codziennym zyskiem należy posiadać konto osobiste w Allianz Banku. Lokatę można założyć na wybrany okres: 1, 3, 6, lub 12 miesięcy, a jej minimalna kwota to 3.000 zł. Jeden klient może otworzyć maksymalnie pięć takich lokat.

Lokatę z codziennym zyskiem można założyć w każdym oddziale Allianz Banku, za pośrednictwem konsultanta infolinii, a także samodzielnie poprzez system bankowości internetowej Allianz24.

www.allianz.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :