Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Bezpieczny Biznes – nowy produkt dla firm w ofercie Expandera

8 września 2012

3 września w sieci Expander uruchomiona została sprzedaż abonamentowego produktu finansowego dla firm. Bezpieczny Biznes integruje w jednym produkcie usługi Assistance dla przedsiębiorstw oraz polisę ubezpieczeniową na życie z UFK. Rozwiązanie opracowane zostało przez firmę Agent Transfer.

Bezpieczny Biznes to pierwszy w Polsce produkt abonamentowy integrujący ubezpieczenie Assistance, z możliwością budowy kapitału chronionego.
Nowe narzędzie abonamentowe dostępne jest w formie sześciu opcjonalnych pakietów, obejmujących od czterech do siedemnastu usług Assistance wspomagających prowadzenie firmy. Przedsiębiorca opłacający abonament otrzymuje za Assistance fakturę VAT. Jednocześnie, udostępniane mu są produkty ubezpieczeniowo-oszczędnościowe, umożliwiające aktywne inwestowanie środków w fundusze inwestycyjne oraz budowę kapitału chronionego, wyłączonego w większości z ewentualnej egzekucji komorniczej.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom tak atrakcyjny i nowoczesny produkt. Zapotrzebowanie na produkt łączący funkcję ubezpieczeniową i inwestycyjna świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów – powiedział Piotr Nowak, Kierownik ds. Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych w Expander Advisors Sp. z o.o.

Dostępne w pakietach usługi Assistance zawierają m.in. optymalizację mechanizmów ubezpieczeniowych w firmie, pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowań, czy konsultacje prawne i szkolenia. Możliwe jest także skorzystanie np. z procedur zakupu samochodów firmowych z wykorzystaniem procedur zarezerwowanych do tej pory wyłącznie dla największych odbiorców (Assistance Flotowy).

– Dzięki Assistance, zaawansowane usługi ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej oraz zabezpieczające przed niepotrzebnym ryzykiem, stają się dostępne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw – wyjaśnia Artur Kuczmowski, członek zarządu Agent Transfer.

Produkt dostępny jest w sieci 60 stacjonarnych oddziałów Expandera w całym kraju.

www.expander.pl

Tagi: ,

Podobne artykuły :