Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Bezpieczne wakacje z kartami PKO BP

9 lipca 2010

Ponad 5 milionów posiadaczy kart debetowych PKO Ekspres i PKO Graffiti korzysta jednocześnie z bezpłatnej ochrony ubezpieczeniowej swoich rzeczy osobistych, gotówki oraz dokumentów. Oferta została przygotowane specjalnie dla klientów PKO Banku Polskiego.

Polacy coraz chętniej korzystają z ubezpieczeń. Nasz kraj zajmuje 11. miejsce w Europie pod względem wartości wpłacanych rocznie składek ubezpieczeniowych (16,9 mld euro). Plasuje to Polskę w tej samej grupie państw, co Dania, Szwecja czy Austria (dane PIU).

Odpowiedzią PKO Banku Polskiego na wzrost świadomości ubezpieczeniowej i oczekiwania klientów jest systematyczne rozszerzanie oferty. Pakiety ubezpieczeniowe dostępne są zarówno z produktami consumer finance, kartami kredytowymi, jak i kredytami hipotecznymi.

Posiadacze i użytkownicy kart debetowych PKO Ekspres (wydawanych do Superkonta) oraz PKO Graffiti (adresowanej do młodzieży w wieku 13 ? 18 lat korzystającej z Superkonta Grafiti) objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem, które może okazać się przydatne w okresie wakacyjnym.

Z ochrony będą mogli skorzystać w przypadku utraty portfela, torebki, teczki, plecaka, itp. oraz kluczy, dokumentów tożsamości oraz innych dokumentów o podobnym charakterze w związku z nieuprawnionym użyciem skradzionej karty albo rabunkiem gotówki wypłaconej z bankomatu lub terminala POS.

W okresie 12 miesięcy, od maja 2009 r., kiedy pakiety ubezpieczeniowe zostały zaoferowane posiadaczom kart debetowych PKO Ekspres i PKO Graffiti, klienci zgłosili blisko 100 szkód objętych powyższym ubezpieczeniem. Większość z nich była związana z kradzieżą karty, w tym głównie z przypadkami jej nieuprawnionego użycia.

W przypadku zdarzeń losowych objętych ochroną ubezpieczeniową klienci mogą dokonać zastrzeżenia karty pod czynnym przez cała dobę numerem Kartolinii PKO Banku Polskiego.

źródło: www.PKOBP.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :