Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Bezpieczne podróże zagraniczne z HSBC

9 lipca 2010

Na wakacje HSBC Bank Polska S.A. przygotował dla swoich klientów promocyjną ofertę ubezpieczeń w podróży zagranicznej, których dostawcą jest Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. Promocja polega na zniesieniu kosztu ubezpieczenia w pierwszym roku jego trwania. Mogą z niej skorzystać klienci banku, którzy przystąpią do ubezpieczenia do końca września 2010 roku.


Klienci banku, którzy skorzystają z tej oferty zostaną objęci całoroczną ochroną, niezależnie od tego, w jakim kraju planują spędzić wakacje. Osoby planujące więcej niż jeden wyjazd poza granice Polski powinien zainteresować fakt, że ubezpieczenie podróżne zaoferowane przez HSBC obejmuje nielimitowaną liczbę wyjazdów. HSBC oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres świadczeń, obejmujący pokrycie kosztów leczenia i assistance, ubezpieczenie bagażu podróżnego, pokrycie kosztów związanych z opóźnieniem lotu, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, pomoc prawną, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i wiele innych. I co najważniejsze – wysokie sumy ubezpieczenia (nawet do 500 tys. zł w przypadku kosztów leczenia)

Bank proponuje swoim klientom dwa warianty ubezpieczenia: indywidualny i rodzinny. W wariancie rodzinnym ochroną objęte są dzieci, niezależnie od ich liczby oraz małżonek lub partner życiowy osoby wykupującej ubezpieczenie. Klienci HSBC korzystający z tego ubezpieczenia mają dostęp do centrum natychmiastowej pomocy i informacji podróżnej za pośrednictwem czynnej całą dobę infolinii assistance. W ramach oferty HSBC ubezpieczenie nie jest oparte na refundacji kosztów, pomoc organizowana jest bezpłatnie. Klient nie musi więc ponosić kosztów, a następnie ubiegać się o ich zwrot po powrocie do kraju.

Miłośników letnich sportów powinien zainteresować fakt, że ochrona w ramach ubezpieczenia w podróży zagranicznej oferowanego przez HSBC obejmuje amatorskie uprawianie sportów bez dodatkowych opłat oraz organizację akcji poszukiwawczych i ratowniczych na morzu i w górach.

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej to kolejna wakacyjna oferta banku dla posiadaczy konta HSBC. Oprócz ubezpieczenia bank proponuje swoim klientom na lato również rachunek walutowy z kartą debetową. Korzystając z tego rozwiązania, klienci banku nie ponoszą kosztów przewalutowania transakcji dokonywanych za granicą.

źródło: HSBC Bank Polska
www.hsbc.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , , , , ,

Podobne artykuły :