Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

BESTfunds.pl ? fundusze przez Internet bez opłat i prowizji

1 grudnia 2010

Pod koniec zeszłego tygodnia wystartowała nowa Platforma BESTfunds.pl, za pośrednictwem której Klienci mają możliwość inwestowania przez Internet w fundusze inwestycyjne bez ponoszenia opłat manipulacyjnych.

Platforma BESTfunds.pl została zbudowana w oparciu o kilka podstawowych filarów:

– fundusze inwestycyjne bez opłat i prowizji
Wszystkie fundusze inwestycyjne na Platformie BESTfunds.pl dostępne są każdego bez opłat manipulacyjnych. Użytkownicy zwolnieni są zatem ze wszelkich opłat z tytułu nabywania, odkupywania i konwertowania jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Jedyna opłata jaką ponoszą Klienci BESTfunds.pl to opłata za zarządzanie.


– fundusze przez Internet
BESTfunds.pl to dostęp przez Internet do bogatej oferty funduszy inwestycyjnych otwartych zarówno polskich jak i zagranicznych. W chwili uruchomienia Platformy BESTfunds.pl za jej pośrednictwem dostępne były fundusze takich Towarzystw jak Idea TFI, Skarbiec TFI, DWS Polska TFI, Superfund TFI, TFI Fortis Private Investments, BPH TFI, Noble Funds TFI, Agio Funds TFI oraz dwa zagraniczne rodzynki: HSBC Global Asset Management oraz World Investment Opportunities Funds. Finalizowane są już także rozmowy z kolejnymi TFI, w tym między innymi z AXA TFI.

– fundusze dla każdego
BESTfunds.pl to miejsce gdzie mogą inwestować zarówno osoby fizyczne, małżeństwa, osoby nieletnie, jak i firmy. Tak szeroko określona grupa potencjalnych Użytkowników serwisu to jedna z podstawowych zalet Platformy. Każda osoba powinna tu znaleźć coś dla siebie. W ofercie BESTfunds.pl znajdują się fundusze inwestujące zarówno w Polsce jak i za granicą, w tym między innymi w tak modnej ostatnio Afryce. W ofercie Platformy znajdują się także fundusze przeznaczone dla Klientów, którzy nie tyle są zainteresowani inwestowaniem, co bardziej efektywną alokacją kapitału bez ponoszenia zbędnego ryzyka. Dla takich osób BESTfunds.pl proponuje takie fundusze jak Idea Premium SFIO oraz Noble Fund Skarbowy.

– fundusze w różnych walutach
Brak możliwości bezprowizyjnego inwestowania w walutach obcych to kolejny minus dotychczasowego rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Platforma BESTfunds.pl zaoferowała tutaj zupełnie nową jakość – możliwość inwestowania w fundusze inwestycyjne bez prowizji w takich walutach obcych jak EUR i USD.

?Platformę BESTfunds.pl kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych pomnażaniem swojego kapitału. Zarówno do tych, którzy inwestowali dotychczas za pośrednictwem Doradców Finansowych, jak i tych którzy już inwestują przez Internet. Nie boimy się przy tym porównań do potentata na tym rynku, jakim bez wątpienia jest mBank. Wierzymy, że jakość świadczonych usług i ich zakres przyciągnie do nas szeroką rzeszę Inwestorów. Nasz serwis kierujemy także do wszystkich osób inwestujących za pośrednictwem polis inwestycyjnych takich towarzystw ubezpieczeń jak choćby AXA, AEGON, SKANDIA czy GENERALI oraz Klientów dotychczas inwestujących w różnego rodzaju produkty strukturyzowane. Chcemy wśród nich promować możliwość inwestowania bez prowizji i długoletnich zobowiązań oraz możliwość dostępu do własnych środków w dowolnym czasie. Tym przecież cechują się właśnie fundusze inwestycyjne otwarte, których dystrybucję będziemy prowadzić za pośrednictwem serwisu BESTfunds.pl.? Kamil Wijatkowski, Dyrektor Zarządzający BESTfunds.pl

BESTfunds.pl (www.bestfunds.pl ) to niezależna, internetowa platforma inwestycyjna oferująca komplementarny pakiet powszechnych produktów inwestycyjnych. BESTfunds.pl zarządzana jest przez wrocławską spółkę Netfield S.A. Platforma posiada zgodę Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 19.06.2007. Za jej pomocą inwestorzy indywidualni mogą korzystać z oferty ponad 200 funduszy inwestycyjnych z rynków finansowych całego świata. Platforma umożliwia monitorowanie wartości posiadanych rejestrów oraz korzystanie z pomocnych narzędzi analitycznych i porównawczych. BESTfunds.pl oferuje również możliwość tradycyjnego zakupu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych w Punktach Obsługi Klienta zlokalizowanych w całej Polsce.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Podobne artykuły :