Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Bank BGŻ z myślą o seniorach

20 listopada 2009

Oferta Banku BGŻ została wzbogacona o nowe konto – Plan Senior. Nowy produkt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i może być prowadzony bezpłatnie w promocji przez 6 miesięcy.

Procedury dla osób chcących skorzystać z Planu Senior w Banku BGŻ są proste. Doradcy Banku BGŻ pomagają w załatwieniu formalności. Mogą poinformować pracodawcę bądź ZUS o nowym numerze rachunku bankowego, uruchomić zlecenia stałe, zdefiniować polecenia zapłaty, a także pomóc w przeniesieniu kredytu odnawialnego z innego banku.
? Konto w Planie Senior jest odpowiedzią na potrzeby klientów w wieku emerytalnym. Oferta jest prosta, a opłaty związane z rachunkiem nie stanowią nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Tradycyjne usługi dostępne w ramach konta oferowane są za darmo lub po atrakcyjnej cenie. Ponadto, proponujemy klientom skorzystanie z promocji, w ramach  której prowadzenie konta przez 6 miesięcy nic nie kosztuje ? powiedziała Joanna Moskalik, kierownik zespołu produktów rozliczeniowo-oszczędnościowych w Banku BGŻ.

Główne zalety konta w Planie Senior to:
? bezpłatne prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy w przypadku, gdy klient zleci przelewanie swojego wynagrodzenia lub świadczenia na konto w Banku BGŻ (w innym wypadku opłata wynosi 5 zł),
? bezpłatna realizacja stałych zleceń,
? bezpłatna obsługa karty debetowej w przypadku, gdy kwota miesięcznych transakcji bezgotówkowych  wyniesie 300 zł (w innym przypadku opłata wynosi 3 zł),
? bezpłatne przelewy w ramach Banku BGŻ,
? bezpłatne wypłaty gotówki w sieci ponad 2800 bankomatów i ponad 300 placówek na terenie całego kraju,
? bezpłatne ustanowienie i modyfikacja pełnomocnictwa.

Do końca marca 2010 r. w Banku BGŻ będzie trwać promocja polegająca na zwolnieniu z opłaty za prowadzenie Planu Senior przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zlecić przekazywanie świadczenia z ZUS lub wynagrodzenia na rachunek w Banku BGŻ.
http://bgz.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: , ,

Podobne artykuły :