Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Aviva proponuje ubezpieczenie narciarzom ? klientom Ski Team

15 grudnia 2009

Klienci sklepu sportowego Ski Team mogą ubezpieczyć sprzęt narciarski od kradzieży z włamaniem, OC na stoku oraz NNW (złamanie), korzystając ze specjalnej oferty Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.


Każdy, kto dokona zakupu w jednym ze sklepów Ski Team, może wykupić on-line jeden z trzech pakietów ubezpieczeniowych na stronie www.skiteam.pl/aviva. Ochrona działa na całym świecie, z wyłączeniem USA i Kanady, przez 5 miesięcy od zakupu ubezpieczenia.

Wariant I kosztuje 27 zł ? obejmuje ubezpieczenie sprzętu narciarskiego od kradzieży z włamaniem na sumę 4 tys. zł i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na stoku na sumę 20 tys. zł. Wariant II, który kosztuje 31 zł, obejmuje ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (złamanie) na sumę 20 tys. zł i ubezpieczenie OC na stoku na sumę 20 tys. zł. Wariant III, który obejmuje wszystkie trzy ubezpieczenia z poprzednich wariantów, kosztuje 56 zł.

Inną ciekawą propozycją Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA jest roczne ubezpieczenie podróżne Partner w podróży, przeznaczone dla osób często wyjeżdżających za granicą prywatnie i służbowo. Obejmuje ono przede wszystkim koszty leczenia za granicą, a także usługi assistance, ubezpieczenie bagażu, odpowiedzialności cywilnej i ? opcjonalnie ? następstw nieszczęśliwych wypadków

W zależności od długości konkretnych pobytów za granicą (do wyboru: 90 dni, 180 dni lub cały rok) firma proponuje trzy ceny tego ubezpieczenia. Aviva proponuje również ubezpieczenia rodzinne ze zniżką 20 proc. za każdą pełnoletnią osobę i 50 proc. za niepełnoletnie dziecko. Oferuje polisy w czterech wariantach: dwa na Europę i basen Morza Śródziemnego, oraz dwa na cały świat. W zakresie assistance oferuje aż 23 usługi, m.in. transport ubezpieczonego do Polski, organizacja i pokrycie kosztów powrotu osób bliskich, organizacja i pokrycie kosztów wizyty osoby bliskiej, zastępstwo kierowcy, odzyskanie i ponowne wysłanie skierowanie bagażu, pomoc w razie opóźnienia lotu. Za dodatkową opłatą można ubezpieczyć rekreacyjne uprawianie narciarstwa i snowboardu, a także ? rekreacyjne nurkowanie.

www.aviva.pl

Aviva jest piatą grupą ubezpieczeniową świata i liderem rynku w Wielkiej Brytanii. Działa w 28 krajach na czterech kontynentach, obsługuje blisko 50 mln klientów, osiąga roczne przychody na poziomie 50 miliardów funtów i zarządza aktywami o wartości 380 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do maja 2009 roku jako Commercial Union). Należy do pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i jest liderem wśród funduszy emerytalnych pod względem aktywów. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i pracownicze programy emerytalne. Dodatkowe informacje: www.aviva.pl, www.avivainvestors.pl, www.aviva.com.

logo_ubezpieczeniapoludzkuWięcej informacji z rynku
ubezpieczeń znajdziesz na:
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

 Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :