Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Apartamenty w MultiBanku

27 lipca 2010

Zamożni klienci MultiBanku mogą za jego pośrednictwem inwestować w prestiżowe nieruchomości, m.in. apartamenty, letnie rezydencje i hotele. MultiBank poszerzył ofertę skierowaną do klientów segmentu affluent. Od czerwca br. zamożni klienci banku mogą za jego pośrednictwem inwestować w ekskluzywne nieruchomości na wynajem (typu condo oraz second home) w dziewięciu lokalizacjach, m.in. w Portugali, Zakopanem i Kołobrzegu. Ich ceny wahają się od 200 tysięcy do kilku milionów PLN. Wszystkie oferty zostały poddane profesjonalnej selekcji projektów oraz weryfikacji technicznej i prawnej. Klienci otrzymują również analizę ekonomiczną inwestycji.


Poszerzenie wachlarza produktowego to wynik współpracy MultiBanku ze spółką BRE Property Partner, która formalnie zawiera umowy z klientami.

– MultiBank systematycznie rozwija swoją ofertę inwestycyjną, powiększając ją o kolejne produkty dotychczas dostępne tylko dla klientów Private Banking. Propozycja BRE Property Partner to przykład takiego działania. Nowa oferta skierowana jest do osób, poszukujących alternatywy dla niżej oprocentowanych lokat czy instrumentów charakteryzujących się wysokim ryzykiem. ? mówi Mariusz Drzewiecki, szef sieci sprzedaży MultiBanku.

Klienci, którzy skorzystają z oferty BRE Property Partner i MultiBanku, wynajmując zakupione nieruchomości mogą liczyć na ok. 8,5 proc. stopę zwrotu w skali roku.

– W ostatnich latach, w czasie dużej niepewności rynkowej inwestycje w nieruchomości stają się coraz popularniejszą formą lokowania kapitału. Wielu inwestorów na świecie, jak też w Polsce włącza tę klasę aktywów do swojego portfela. Daje ona stały, pewny dochód i może stanowić alternatywę dla rynku kapitałowego. ? mówi Mariusz Kłys, BRE Property Partner.

Informacje dodatkowe
Przykładowe nieruchomości:

Hotel Willa Port Resort w Ostródzie
Obiekt: apartament o pow. 22,5 m2
Opis inwestycji: hotel 4 gwiazdkowy na 200 miejsc, w tym 83 apartamenty, zlokalizowany tuż nad zatoką Jeziora Drwęckiego
Wartość inwestycji: 204 120 PLN
Orientacyjna stopa zwrotu: 7-9 proc. rocznie
Informacje dodatkowe: możliwość korzystania z apartamentu przez właściciela przez 28 dni w roku

Kompleks hotelowy Praia D?El Rey w Obidas ? Portugalia
Obiekt: apartamenty, wille, rezydencje
Opis inwestycji: kompleks hotelowo-rekreacyjny położony na portugalskim Srebrnym Wybrzeżu
Wartość inwestycji: 365 000 euro
Orientacyjna stopa zwrotu: 5%
Informacje dodatkowe: możliwość korzystania z apartamentu przez właściciela przez 6 tygodni w roku

Apartamenty Stara Polana w Zakopanem
Obiekt: apartamenty o pow. 33m2
Opis inwestycji: zespół budynków przy ul. Nowotarskiej 24 nawiązujący architekturą do regionalnej zabudowy Podhala
Wartość inwestycji: 411 600 PLN
Informacje dodatkowe: możliwość wynajęcia apartamentu i uzyskania dodatkowego dochodu, średnia stawka wynajmu 189 PLN miesięcznie

BRE Property Partner jest spółką Grupy BRE Banku powstałą w 2007 roku w celu rozszerzenia oferty kierowanej do klientów BRE Private Banking & Wealth Management o klasę instrumentów inwestycyjnych zbudowanych na bazie nieruchomości. Stanowią one istotną alternatywę względem rynku kapitałowego, formę lokowania aktywów finansowych klientów Banku.

W zakresie swej działalności spółka świadczy usługi doradcze, zapewniające możliwość dokonywania inwestycji w nieruchomości: Mogą to być inwestycje bezpośrednie, takie jak realne zakupy nieruchomości i pośrednie: fundusze inwestycyjne rynku nieruchomości, inwestycje typu private equity – udziały w projektach deweloperskich, np. biurowych, komercyjnych, hotelowych, mieszkaniowych,, z wykorzystaniem potencjału biznesowego Banku.

www.multibank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :