Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Allianz Bank wprowadził kredyt hipoteczny

20 sierpnia 2009

Allianz Bank rozszerzył swoją ofertę kredytową o kredyt hipoteczny. Klienci mogą teraz skorzystać z kredytu zabezpieczonego hipoteką przeznaczonego m.in. na zakup mieszkania, budowę domu, remont nieruchomości, zakup działki budowlanej, wykup lokalu od gminy lub Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Kredyt można przeznaczyć także na refinansowanie zobowiązań z innych banków mających charakter kredytów detalicznych lub jako kredyt konsumpcyjny.


Allianz Bank zaproponował klientom okres kredytowania do 50 lat, wysoki stosunek maksymalnej kwoty kredytu do wartości nieruchomości, stanowiącej zabezpieczenie ? w Allianz Banku można wnioskować o kredyt do 105% wartości nieruchomości, brak wymogu przedstawiania faktur i rachunków przy kredytowaniu budowy systemem gospodarczym.

Kredyt hipoteczny w Allianz Banku udzielany jest w złotych, a minimalna kwota kredytu wynosi 50.000 zł. Oprocentowanie jest zmienne, oparte o wskaźnik WIBOR 3M. W ramach jednej umowy klienci mogą łączyć różne cele kredytowania, kredytem mogą sfinansować również większość opłat okołokredytowych.

Klienci Allianz Banku, dzięki współpracy między bankiem a spółkami ubezpieczeniowymi z Grupy Allianz, mogą również skorzystać z oferty ubezpieczeniowej. Korzystając z kredytu hipotecznego, otrzymują ubezpieczenie nieruchomości bez opłat przez 12 miesięcy od dnia wypłaty kredytu. Bank proponuje klientom szeroką gamę dodatkowych dobrowolnych ubezpieczeń oferowanych przez Allianz, m.in. od utraty pracy i na życie.

Ponadto w ramach oferty ?Kredyt z malejącą marżą? klienci, którzy skorzystają z oferty ubezpieczeniowej TU Allianz S.A., mają możliwość trzykrotnego obniżenia marży w okresie kredytowania po 3, 6 i 9 roku spłaty, co pozwala dodatkowo obniżyć koszty kredytu.

W ramach kredytu hipotecznego bank proponuje również ofertę ?Szybka droga?, skierowaną do osób wnioskujących o kredyt w maksymalnej wysokości 500.000 zł, które korzystały wcześniej z kredytów i terminowo realizowały swoje zobowiązania. Tacy klienci mogą liczyć na minimum formalności ze strony banku, co znacznie przyspiesza decyzję kredytową.

Źródło: Allianz Bank Polska
http://www.allianz.pl/aktualnosci,4757,12906.html

Podobne artykuły :