Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

8 procent w pół roku w Wealth Solutions

25 sierpnia 2010

6-miesięczna polisolokata na 6,48 procent w skali roku (co odpowiada 8 procentom na zwykłej, opodatkowanej lokacie bankowej) ? to nowa propozycja Wealth Solutions dla osób zainteresowanych jednoczesną inwestycją w wino lub whisky.

Każdy kto do 14 września zdecyduje się założyć Portfel Indywidualny Wino lub Portfel Indywidualny Whisky może równowartość zainwestowanych środków ulokować na półrocznej, wysoko oprocentowanej polisolokacie. Minimalna inwestycja w wino to 2500 funtów brytyjskich, a w przypadku whisky 5000 euro. Zaangażowanie takich środków uprawnia do założenia polisolokaty na maksymalne kwoty odpowiednio: 11 250 oraz 20 000 złotych.

- Polisolokata zaczyna się 15 września, a kończy 15 marca, tuż przed startem przyszłorocznej kampanii en primeur, a więc sprzedaży leżakującego w beczkach wina z poprzedniego roku. Analogiczna kampania w tym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów, którzy ulokowali w wino łącznie 8 mln zł. Ich portfele już dwa tygodnie od zakupu pokazywały kilkuprocentowe wzrosty wartości. Liczymy że polisolokata już teraz zainteresuje klientów inwestycją w wino lub whisky a jednocześnie pozwoli zyskownie ulokować część środków, które na wiosnę przyszłego roku będzie można przeznaczyć na zakup win en primeur ? mówi Krzysztof Maruszewski, dyrektor Działu Inwestycji Alternatywnych w Wealth Solutions S.A.

W przypadku Portfeli Indywidualnych inwestorzy mają możliwość nabycia najlepszych francuskich win ze wszystkich roczników (w tym 2009), a także szkockich whisky single malt (również niezwykle rzadkich trunków z destylarni nie prowadzących już działalności). Każdy portfel składa się z konkretnych butelek przechowywanych w profesjonalnych warunkach aż do momentu ich sprzedaży. Wyniki inwestycji w trunki są niezwykle zachęcające. Portfele klientów wykazują średnio kilkudziesięcioprocentowe stopy zwrotu w skali roku. – Rekordową stopę zwrotu zanotowało wino Carruades de Lafite 2008, którego wartość od lipca 2009 roku zwiększyła się o 270 procent. Wino to ma jednocześnie największy, blisko 10-procentowy, udział w portfelach naszych klientów – mówi Krzysztof Maruszewski.

www.wealth.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :