Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

7,5% na lokacie 100-dniowej w Alior Banku

29 sierpnia 2011

Alior Bank wprowadził do oferty nową lokatę z kapitalizacją dzienną. Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi 6,03%, co odpowiada oprocentowaniu 7,5% na lokacie z podatkiem. W przypadku zerwania lokaty przed terminem, klient otrzyma 100% dotychczas naliczonych odsetek. Oferta obowiązuje do końca października 2011 r.

Lokatę 100-dniową można założyć w oddziale banku, placówce partnerskiej lub – w przypadku osób niebędących jeszcze klientami banku – za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie www.lokata.aliorbank.pl.

Realizacja zlecenia odbywa się wówczas przez Internet, bez konieczności przychodzenia do oddziału czy przesyłania dokumentów za pośrednictwem kuriera. Istnieje możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat, a w przypadku zerwania lokaty w czasie jej trwania, klient otrzymuje 100% naliczonych odsetek. Skorzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta w Alior Banku. Wymogiem otwarcia lokaty dla obecnych klientów banku jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 25 sierpnia br.

Minimalna kwota wpłaty lokaty to zaledwie 1 000 złotych. Oprocentowanie nominalne depozytu wynosi 6,03%, jednak w przypadku ulokowania kwoty nie wyższej niż 14 857 zł, zgodnie
z obowiązującymi przepisami w zakresie zaokrąglania podstawy opodatkowania i kwoty podatku nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), a oprocentowanie lokaty odpowiada stawce 7,5% na lokacie z podatkiem. Alior Bank gwarantuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty.

Więcej informacji o lokacie z kapitalizacją dzienną dostępnych jest na stronie www.lokata.aliorbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :