Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

7,3% w 9 mcy na lokacie w SKOK Wesoła

12 maja 2010

SKOK Wesoła uruchomiła nową oferte depozytową – 7,3 procenta w 9 miesięcy.
To stopa zwrotu z lokaty ?Świat stanął na głowie.?Minimalna wartość lokaty to 300 zł. Każda wpłacana lokata wartości wyższej niż 200 tys. zł daje możliwość negocjowania wysokości oprocentowania oszczędności. Kapitalizacja i wypłata odsetek następuje po okresie umownym.

?W chwili obecnej, jesteśmy jedynymi, którzy wprowadzili tak wysokie oprocentowanie lokaty i jest to w tej chwili najbardziej atrakcyjna oferta depozytowa na polskim rynku. Liczymy, że i tym razem nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem wśród osób, które oczekują, że bezpiecznie zalokowane środków przyniosą im wysokie zyski. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszych placówek.? ? mówi Janusz Duży, Prezes SKOK Wesoła.

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe objęte są równoległym do bankowego systemem gwarancji depozytów opartym na funduszu stabilizacyjnym Krajowej SKOK i ubezpieczeniu depozytów w TUW SKOK. Od 2007r. TUW SKOK należy również do Europejskiego Forum Ubezpieczycieli Depozytów (EFDI), będąc członkiem tej organizacji na równych prawach z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

www.skokwesola.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :