Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

27 stycznia – debiut obligacji strukturyzowanych Top 5 Profit

31 stycznia 2010

W dniu 27 stycznia 2010 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutowały obligacje strukturyzowane Top 5 Profit. Emitentem obligacji jest SecurAsset SA, który posiada obecnie 9 produktów strukturyzowanych notowanych na warszawskiej giełdzie.

Obligacja Top 5 Profit jest instrumentem, który pozwala do pewnego stopnia partycypować w zwyżkach kursów wybranych akcji spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 i jednocześnie oferuje gwarancję zwrotu 100% kapitału zainwestowanego w okresie subskrypcji (z zastrzeżeniem ryzyka inwestycyjnego i kredytowego).


Instrumentem bazowym obligacji Top 5 Profit jest koszyk akcji, w skład którego wchodzą walory następujących spółek: Bank Pekao, PKN Orlen, KGHM Polska Miedź, Telekomunikacja Polska oraz CEZ. Wartość zysku w terminie wykupu obligacji (6.07.2012 r.) uzależniona jest od średniej zmian kursów akcji tych spółek między 22.12.2009 r. i dwoma dniami obserwacji: 22.06.2011 r. oraz 22.06.2012 r. Maksymalna stopa zwrotu w dniu wykupu wynosi 24%.

Szczegółowe informacje odnośnie konstrukcji obligacji Top 5 Profit znajdują się na stronie internetowej emitenta (www.dmbzwbk.pl) oraz w sekcji ?Produkty strukturyzowane? w serwisie.

Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :