Finanse osobiste



  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl





KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

11 struktura w Kredyt Banku

26 października 2010

Od dzisiaj Kredyt Bank oferuje kolejną lokatę strukturyzowaną opartą na konstrukcji ?Double No Touch?, która może przynieść 8% zysk w skali roku. Bank już po raz kolejny oferuje lokatę strukturyzowaną, która jest połączeniem lokaty bankowej oraz kontraktu opcyjnego (Double No Touch*) na instrument bazowy – kurs notowany na rynku międzybankowym EUR/PLN wg Reuters.

Oprocentowanie lokaty strukturyzowanej uzależnione jest od zmian instrumentu bazowego w trakcie jego trwania. Jeżeli kurs EUR/PLN utrzyma się w przedziale 3,70 – 4,25 w całym okresie umownym lokaty, to klient otrzyma odsetki w wysokości 8%.

Oferta skierowana jest dla klientów preferujących bezpieczny profil inwestowania swoich aktywów. Lokata strukturyzowana zapewnia 100% ochronę zainwestowanego kapitału w dniu jej zakończenia.

– Krótkoterminowe lokaty strukturyzowane z ochroną kapitału to produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Tylko w tym roku, klienci zainwestowali w lokaty strukturyzowane 430 milionów złotych. ? powiedział Piotr Uciński, Manager produktu w Dep. Bankowości Detalicznej.

Obecna lokata strukturyzowana zawierana jest na 6 miesięcy. Subskrypcja potrwa tylko 3 dni, do 28 października br.

* Konstrukcja oparta na opcji „double-no-touch” – wypłata odsetek następuje, gdy kurs EUR/PLN notowany na rynku międzybankowym (wg Reuters) będzie pozostawał wewnątrz zdefiniowanego przedziału kursowego w czasie życia opcji.

www.kredytbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :