Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

?Smart +? w ING Życie

23 kwietnia 2010

Wszechstronna ochrona przy minimum formalności ? to cechy nowego ubezpieczenia ?Smart +? ING Życie. Stanowi ono odpowiedź na potrzeby klientów, którzy ze względu na wiek bądź stan zdrowia mieli dotychczas bardzo ograniczony wybór ubezpieczeń.

Kierując się opiniami klientów ING Życie stworzyło 5-letnią polisę ?ING Smart +? dla osób w wieku od 51 do 70 lat. Gwarantuje ona finansowe wsparcie w razie śmierci, trwałego inwalidztwa, pobytu w szpitalu lub operacji, których przyczyną był nieszczęśliwy wypadek. Ubezpieczenie zapewnia również wypłatę świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego, która nie była spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem.

?Dla osoby po pięćdziesiątce, znalezienie ubezpieczenia na życie nie jest łatwe, a możliwe rozwiązania nie są tanie. ?ING Smart +? to proste i przejrzyste ubezpieczenie na życie, którego zawarcie trwa zaledwie 10 minut. Aby od ręki otrzymać polisę wystarczy wypełnić krótki wniosek. Ponadto nie wymagamy udzielania informacji na temat stanu zdrowia klienta. Osoba, która chce się ubezpieczyć nie musi zatem przechodzić badań lekarskich, ani wypełniać ankiety medycznej. Dodatkowo, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć małżonka oraz dzieci do 18 roku życia? ? mówi Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie.

?ING Smart +? to także pomoc assistance, z której posiadacz polisy oraz jego rodzina mogą skorzystać w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłej choroby zagrażającej życiu lub zdrowiu. Wystarczy, że ubezpieczony zadzwoni pod wskazany numer, a będzie mógł zamówić m.in. dostarczenie niezbędnych lekarstw, transport do placówki medycznej, pomoc rehabilitanta lub pielęgniarki.

?Dodatkowym atutem polisy ?ING Smart+? jest regularny wzrost ochrony. Każdego roku sumy ubezpieczenia rosną o 10% wartości początkowej. Przykładowo, jeżeli zawierając ubezpieczenie suma ubezpieczenia wynosi 100 000 zł, to po pierwszym roku wzrośnie do 110 000 zł, a po czterech latach do 140 000 zł, podczas gdy składka pozostaje na stałym poziomie cały okres ubezpieczenia? ? wyjaśnia Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie.

Nowa polisa oferowana przez ING Życie to odpowiedź na tendencje demograficzne związane ze starzeniem się społeczeństwa i rosnące zapotrzebowanie na ubezpieczenia ochronne przez osoby w wieku powyżej 50. roku życia.

www.ingbank.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi:

Podobne artykuły :